İnstagram Profiline Kimlerin Baktığını Öğren!!

Uzun bir süre ara verdiğim ruble kazanma siteleri serisine Pay Time ile devam ediyorum. Site, daha önceki tanıtmış olduğum sitelere benzer bir sisteme sahip ve kullanıcılarına yüksek geri ödeme oranları vaat ediyor. Sizler de pay time sitesi ile kısa sürede rublelerinizi katlayabilirsiniz.

Her zaman söylediğim gibi bu tarz rus sitelerine yatırım yaparken dikkatli olunmalıdır. Sizi tehlikeye atmayacak büyüklükte yatırımlarınızı yapabilirsiniz. Birkaç para çekme denemesi başarı ile sonuçlandı ve site şuan için ödemelerini yapıyor gibi görünmekte. Sizler de bu sistemi deneyebilirsiniz. Yatırımlarınız 1 ay olmadan size geri dönüyor ve sonrasında kazanmaya başlıyorsunuz.

Nasıl Ruble Kazanılır?

Sitede güç mantığı bulunmaktadır. Yatırım yaparak gücünüzü arttırabilir ve saatlik kazanç miktarınızı da bu sayede arttırmış olursunuz. Kazanılan rubleler sürekli olarak birikmektedir ve sizler de bunu her saat toplayabilirsiniz. Ancak rubleler 1 saat sonra depo dolduğu için birikmez. Sizin tekrardan girip toplamanız gerekmekte. Bunun yerine VİP statüsü de alabilirsiniz. Bu sayede otomatik olarak rubleler toplanır ve sizin sürekli ziyaret etmenize gerek kalmaz. Bunun ücreti ise şu anda 30 ruble.

↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓ DEVAMI İÇİN ↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓

Sisteme Para Yatırma

Pay Time ruble kazanma sitesine yatırım yapmak için birçok seçeneğiniz bulunuyor. Bunlar; Payeer, QIWI, Yandex Money, Free Kassa(Genel ödeme seçeneklerini toplu sunar) ve kart olarak sunulmuş. Diğer sitelere göre çok daha fazla ödeme seçeneği olduğunu söyleyebilirim. Sizler de bu yöntemleri kullanarak en az 10 ruble değerinde yatırım yapabilirsiniz. Bu tutar 1 lira bile yapmıyor. Şu anda 10,37 ruble 1 TL yapmaktadır.

Siteden Nasıl Para Çekilir ve Ödeme Yapılıyor mu?

Pay Time sitesinden para çekmek için de yukarıdaki ödeme yöntemlerinin bir çoğunu kullanabiliyorsunuz. Siteden ödeme alırken; Payeer, QIWI, Yandex Money ve Mobil ödeme kullanabilirsiniz. Ancak mobil ödemenin sadece Rus hatlar için geçerli olduğunu bilmeniz gerekiyor. Ödeme isteğinde bulunduğunuz taktirde genelde birkaç dakika içerisinde ödemeniz yapılıyor.

Ödeme Kanıtı

Pay Time Ödeme Kanıtı

Pay Time Ödeme Kanıtı

 

Kazanmaya Başlamak İçin Üye Ol