İnternetten para kazanma yolları arasında belki de en yaygınlarından birisi olan link kısaltarak para kazanma, 2020 yılı için de yine en çok tercih edilenlerden birisi olacaktır. Özellikle genç yaştakilerin tercihlerinden olan link kısaltarak para kazanma kolay olduğu için de tercih sebebi olabiliyor. Tek yapılması gereken bir linki kısaltmak ve bunu insanlara duyurmak olacaktır.

Kısaltılan Linki Nasıl Duyurup Para Kazanabilirim?

Link kısaltarak para kazanma 2020 için belki de en büyük problemlerden biri kısaltılan linkin duyurulup para kazanılmasıdır. Bunun için kendinize özgü taktikler geliştirmeniz tavsiye edilir, ancak ben sizlere birkaç taktiği ileteceğim. Bunu daha da geliştirerek üst düzey kazançlara erişmeniz bile mümkün. Bu sayede sizler de harçlığınızı çıkartabilir veya daha da ilerleterek bir takım giderlerinizi kolayca karşılayabilirsiniz.

Twitter Üzerinden Linki Duyurarak Para Kazanma

En bilinen link kısaltma taktikleri arasında olan Twitter üzerinden linki duyurmak hala oldukça tercih edilmektedir. Ülkemizde büyük bir kullanıcı kitlesine sahip sosyal medya platformlarından birisi olan Twitter, sizlere güzel kazançlar sağlayabilir. Bunun için Twitter’da hashtag olarak da bilinen (#) işaretinden yardım alabilirsiniz. Bu, hiçbir takipçiniz olmasa bile linkinizi yüzlerce kişiye duyurmak için sizlere yardımcı olabilir. Ancak burada da dikkat etmeniz birkaç nokta bulunuyor. Linkinizi hashtag üzerinden duyurmak isterken seçeceğiniz hashtagler büyük öneme sahiptir. Ayrıca bu etiket, yani hashtaglerin kullanılma zamanı da yine istatistiklerde etkili olacaktır. Buna örnek olarak maç günlerinde maçın oynanacağı saate yakın yine maçla ilgili bir linkin paylaşılmasının size geri dönüşü çok daha fazla olacaktır. Bu ilişkiyi kendinize göre geliştirebilir ve benzerlerini rahatlıkla bulabilirsiniz.

Facebook Üzerinden Linki Duyurarak Para Kazanma

Facebook, ülkemizde artık gençler tarafından çok kullanılmasa da özellikle orta ve ortanın üstü yaş kesimlerince sıkça tercih ediliyor. Sizler de bu kitleyi hedef alan linklerinizi rahatlıkla Facebook üzerinden tıklatabilirsiniz. Bunun için gruplar veya sayfalar size yardımcı olacaktır. Haber sayfalarında yorum kısmında, veya popüler gruplarda gönderi olarak linkinizi duyurarak para kazanabilirsiniz. Bu da link kısaltarak para kazanma yolları arasında hala sıkça tercih edilenler arasındadır. Sizler de Facebook üzerinde linkinizi kısaltarak para kazanabilir ve harçlığınızı kazanabilirsiniz.

Tavsiye:  Bi Kazanç İle Bilgisayar Başında Para Kazanın

Web Sitesi / Blog Üzerinden Link Kısaltarak Para Kazanma

Link kısaltarak para kazanma 2020 taktikleri arasında bir diğer popüler olan konu ise Web sitesi veya blog üzerinden link kısaltarak para kazanmak. Özellikle blogspot tabanlı siteler ücretsiz bir şekilde açılabildiği için birçok kişi tarafından sıkça tercih edilmektedir. Sizler de bir program indirme veya apk indirme sitesi kurup, indirme linklerine kısaltma ekleyerek para kazanabilirsiniz. İnsanlar programları indirmek için sizlerin kısaltmış olduğu linkleri geçmek zorunda kalacaklardır. Bu da sizlere büyük bir geri dönüş sağlayabilir. İlk başta biraz zorlayıcı ve vakit alan bir yöntem gibi gelse de hepsinin arasında en kazançlılarından birisi diyebilirim. Gerekli emeği verdiğiniz sürece karşılığını da alacağınıza emin olabilirsiniz. Ayrıca kendinize bir site açmış iseniz bu yazının altına linkini bırakabilir ve insanların sizleri ziyaret etmesini sağlayabilirsiniz.

Tavsiye Ettiğim Link Kısaltma Sitesi

Link kısaltarak para kazanma yapmak için kullanabileceğiniz ve benim tavsiye ettiğim sitelerden birisi PND.TL

Tıklama başına yüksek kazanç oranlarıyla ve düzgün sayımları sayesinde bu servisi tercih etmekteyim. Sizler de bu sistemi kullanarak para kazanmaya ilk adımı atabilirsiniz. Üstelik para çekebilmeniz için de Papara, İninal gibi oldukça kolay erişilebilir seçenekler mevcut. Bu yüzden de binlerce kişi tarafından kullanılmaktadır. Sizler de burayı tercih edebilirsiniz.


Hemen Tıkla ve Üye Ol