Google’ın bulut depolama sistemi olan Google Drive, yoğun olarak kullanılmaktadır. Sizler de Google Drive alanı satın almak için benimle iletişime geçebilirsiniz. Google’ın takımlara özel alanı üzerinden sizlerin gmail adresi üstüne tanımlama yapılabilmektedir. Bu sayede internetteki edu maillerin aksine sınırsız bir biçimde kullanabilirsiniz. Edu mailler okullar tarafından verildiği için satım işlemi tespit edildiğinde veya sahte öğrenci tespitlerinde alanlar silinmektedir. Bu gibi mağduriyetlerle uğraşmamak için sizler de sınırsız Google Drive alanı satın alarak dosyalarınızı güvenle saklayabilirsiniz.

Sınırsız Google Drive Alanı Neden Alınmalı

Dünyaca ünlü bir teknoloji şirketi olan Google’ın her Android telefonda yüklü olan uygulamasında sınırsız alanınızı kullanabileceksiniz. Bu sayede yedekleme veya dosyalarınıza erişme işlemlerini yapmak çok daha kolay olacaktır. Sınırsız Google Drive alanı satın al seçeneğini hali hazırda Türkiye’nin en büyük forumlarında sunmaktayım. Aşağıda bırakmış olduğum bağlantılara giderek konularımı inceleyebilirsiniz. Bu sayede daha öncesinde satın alan insanların yorumlarına da göz atma fırsatı bulabileceksiniz.

R10.Net Sınırsız Google Drive Alanı Satış Konum

Wm Aracı Sınırsız Google Drive Satış Konum

Yukarıdaki internet siteleri Türkiye’nin internet sisteminin döndüğü değerli forumlardır. Bu forumlarda internet üzerinde birçok sitesi veya büyük sosyal medya hesapları bulunan kişilerle tanışabilirsiniz. Ben de bu forumlar aracılığıyla sınırsız Google Drive alanı satışı yapmaktayım.

Tavsiye:  Facebook Üzerinden Para Kazanma Yolları

✓ Sınırsız Depolama Alanı
✓ Sınırsız Veri Giriş
✓ Telefondan ve Bilgisayardan Kullanma İmkanı
✓ Gizli Dosyalar
✓ Google Drive Kapsamında Güvenli Dosya Saklama İmkanı

✓ Team Drives Hakkında Daha Detaylı Google Yazısı İçin: https://support.google.com/a/answer/7212025?hl=tr 

™ Bilinmesi Gerekenler ™
+ Google Team Drives üzerinden sınırsız alan sağlanmaktadır.
+ Drive ekibinde üyeler birbirinin dosyalarına erişemez. Sistem tarafından otomatik atandığı için yönetimin de göz atma veya müdahale etme gibi bir aktivitesi bulunmamaktadır.
+ Politika ihlaline sebebiyet verebilecek ve buna bağlı satın almış olduğunuz süreden önceki silinmelerde para iadesi mümkün değildir. Dilerseniz daha önceden de satın almış olduğunuz için herhangi bir paketi %25 indirimli tekrar alabilirsiniz.
x Geri iade yoktur.
+ Lütfen barındırmış olduğunuz içeriklerde dikkatli olun. Hesabınızın engellenmesi durumunda sizler sorumluluğu kabul etmiş sayılırsınız.
– Satın almış kişiler bu şartlara uymuş sayılır.

İletişim Seçenekleri

Fiyat ve diğer sorularınızı buralardan sorabilirsiniz:

WhatsApp: 05469113994

Skype

Mail: [email protected]