İnstagram Profiline Kimlerin Baktığını Öğren!!
Bugün sizlere ücretsiz bir şekilde VDS almayı anlatacağım. Sistem tarayıcı desteklidir. Yani sadece tarayıcıyı kullanabilirsiniz. Ama internet hızı oldukça fazla. Bu yüzden indirme ve yükleme işlemlerinizi bu uygulama üzerinden yapabilirsiniz.

 

İnternet hızı yukarıda gördüğünüz gibidir. Anlık olarak değişebilir ama ortalama olarak bu hızlarda kullanabilirsiniz.
Şimdi anlatıma geçelim.
1- Siteye girelim ve kayıt olalım.
 
Sitemiz: Authnetic
Siteye mail adresiyle kayıt olabilirsiniz ama mail adresinizi girmek istemezseniz tempmail sitesini kullanabilirsiniz. Bu site size ücretsiz bir şekilde mail adresi verir. Zaten daha sonra maille pek işimiz olmuyor. Siteye mail adresimizle giriş yaptıktan sonra bir uygulama indirmemizi isteyecek.
Size uygun olan programı indirip kullanabilirsiniz.
2- Giriş yapın ve kullanmaya başlayın.
Uygulamayı indirdikten sonra mail adresinizle giriş yapabilirsiniz. Giriş yaptıktan sonra uygulama sizden doğrulama için bir telefon numarası isteyecektir. Bunun için gerçek numaranızı vermenize gerek yok. Ücretsiz numara sitesini kullanabilirsin. Bu siteden aldığınız numarayı yazarak onay kodunuzu bu siteden alabilirsiniz. Uygulama, her girişte sizden onay kodu isteyebilir bu  yüzden bu siteyi aklınızda tutmakta fayda var.

Bu sunucuyu nasıl değerlendirebilirim?

Ücretsiz vds kapsamında almış olduğunuz sunucu üzerinden dosya indirebilir ve yükleyebilirsiniz. Mesela bir film siteniz varsa bu uygulama sayesinde sitenize kısa sürede film yükleyebilirsiniz. Ben uygulama üzerinden tarayıcı üzerinden kazım yaparak para kazandıran bir siteyi kullanıyorum. Bu yolu kullanmak için, bu yöntemi anlattığım yazımı okuyabilirsiniz.
Tıkla: Web Mine Nedir? Nasıl Yapılır?

Ücretsiz VDS sisteminden daha etkin bir şekilde yararlanmak için kendinize göre bir strateji geliştirebilirsiniz. Eğer yükleme işlemleri yapmanızı gerektiren bir siteniz varsa veya bu konuda ihtiyacı olan bir müşteri bulabilirseniz isteklerini yapmanız durumunda para dahi kazanabilirsiniz. Burada sizin hayal gücünüz ve biraz da girişimciliğiniz devreye girmekte. Bu sayede ücretsiz VDS uygulamasından tam verimi alabilirsiniz.