İnstagram Profiline Kimlerin Baktığını Öğren!!

Ülkemizde son zamanlarda internet üzerinden oynanan bilgi yarışmalarının sayısı oldukça artmaya başladı ve eleq yarışması da onlardan birisi. Yarışmada kullanıcılar, taraflarına sorulan sorulara doğru cevap vermek için yarışıyorlar ve yarışma sonunda da belirlenen ödül miktarı kazanan kişilere eşit olarak dağıtılmakta. Siz de bilginizi kullanarak para kazanmak istiyorsanız eleq yarışmasını indirebilir ve saati geldiği zaman diğer kullanıcılarla yarışarak para kazanabilirsiniz.

Joker Kodu Ne İşe Yarar?

Eleq yarışmasında elde etmiş olduğunuz joker kodları ile birlikte size sorulan sorulara yanlış cevap verseniz bile doğru bilmiş gibi sayılırsınız ve bir sonraki soruya geçme hakkı elde edersiniz. Bu da sizin para ödülüne biraz daha yaklaşmanız ve gelir elde etme şansınızı büyük oranda arttıracaktır.

↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓ DEVAMI İÇİN ↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓

Joker Kodu Nasıl Elde Edilir?

Eleq yarışmasında joker kodu elde etmek için birkaç farklı yol bulunuyor. Bunlardan ilki yarışmayı hali hazırda indirmiş ve kayıt olmuş bir arkadaşınızdan joker kodu istemek olacaktır. Arkadaşınızın kullanıcı adını joker kazanma alanına yazdığınız taktirde hesabınıza 1 adet joker kodu eklenecektir. Ayrıca yarışmanın resmi sosyal medya hesaplarını takip etmeniz de size belirli aralıklarla joker kodu kazandıracaktır. Yarışmaya sponsor olan firmalar tarafından zaman zaman üyelerin kullanması amacıyla joker kodları yayınlanmaktadır. Ancak sınırlı sayıda olan bu kodları kullanmak için acele etmenizi öneririz.


Eleq Yarışması Nasıl Oynanır?

Alışıla gelmiş bilgi yarışmalarına benzer olarak eleq yarışmasında kullanıcılara eş zamanlı olarak sorular sorulmaktadır ve doğru yanıtlayan kişiler bir sonraki soruya geçmek için hak kazanmaktalar. Siz de tıpkı diğer yarışmalarda olduğu gibi önünüze gelen soruya belirli bir süre içerisinde yanıt vermeli ve beklemelisiniz. Eğer doğru şıkkı seçtiyseniz bir sonraki soruya geçmek için hak kazanırsınız, ancak yanlış cevap verdiyseniz ve joker hakkınız yoksa yarışmadan otomatik olarak elenebilirsiniz.