İnstagram Profiline Kimlerin Baktığını Öğren!!

Scorum Tc İle Spor Makalesi Yazarak Para Kazanın

Ülkemizde spora olan ilgi ortada ve artık bu ilginizi yazıya dökerek kolayca para kazanabilirsiniz. Ancak ne yazık ki ülkemizde futbolun diğer sporlardan çok daha fazla ilgi gördüğü de ortada. Scorum belki de hem bunun önüne geçmek, hem de insanlara diğer sporların da ne kadar ilgi çekici ve eğlenceli olduğunu göstermeyi başarabilecek nadir internet platformlarından birisidir. Scorum üzerinden her türlü spor dalında yazılar yazabilir ve bunlar üzerinden de kolaylıkla para kazanabilirsiniz.

Scorum Sistemi Nasıl İşler?

Scorum blockchain tabanlı bir platform olup kullanıcılarına bu şekilde para kazandırmayı hedeflemektedir. Şuana kadar da bunu gayet düzgün bir biçimde başardıklarını söylemek yanlış olmayacaktır. Scorum platformunu her daldan spor hakkında içeriğin bulunduğu bir blog sitesi olarak düşünebilirsiniz. Sade bir blogdan tek farkı ise kullanıcılarına para kazandırmaktır. Para kazanmak için de birçok farklı yöntem olduğu için canınız sıkılmadan gelir elde edebileceğinizi söylemek yanlış olmayacaktır.

Scorum platformunun blockchain tabanlı olduğunu sizlere söylemiştik. Kendi sistemleriyle kullanıcılarına kazandırmış oldukları Scorum coin de birçok kripto para takas platformunda işlem görmekte olduğu için kolayca satabilir ve bunun ticaretini yapabilirsiniz.

↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓ DEVAMI İÇİN ↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓

Scorum Nasıl Para Kazanılır?

Scorumda para kazanmak için aşağıdaki yöntemlerden faydalanabilirsiniz;

  • Makale yazarak
  • Yorumlara öne çıkarma alarak
  • Makalelere öne çıkarma alarak

Scorum Sitesinde Nasıl Ödeme Alabilirim?

Scorum sitesinde iki farklı coin türü bulunmaktadır. Bunlardan ilki SCR olarak adlandırılan ve piyasalarda işlem görmekte olan Scorum coindir ve dilerseniz site üzerinden bunu satın alabilir yada sitede kazanmış olduğunuz ikinci para birimini SCR’ye dönüştürebilirsiniz.

İkinci ve asıl bizi ilgilendiren para birimi ise SP’dir. SP kazanmak için platform üzerinde yazılar yazabilir, yorum atabilir ve diğer kişilerin gönderilerini beğenebilirsiniz. Kazanmış olduğunuz SP birimini site içerisinde dönüştürme işlemi yaparak SCR birimine çevirebilir ve dilerseniz bunu farklı platformlar aracılığıyla kolayca satabilirsiniz.

Scorum Enerji Nedir?

Scorum sitesinde diğer kullanıcıların gönderilerini yani makalelerini beğenmek ve yorumlarına + koymak sizden bir miktar enerji harcayacaktır. Toplamda 100 enerjiniz bulunuyor ve hepsini bitirdiğiniz taktirde bu enerjilerin yeniden dolması 5 gününüzü alacaktır. Bu yüzden enerjinizi boşa harcamamaya dikkat etmenizi öneriyorum.

 

Scorum Üye Ol