İnstagram Profiline Kimlerin Baktığını Öğren!!

Hadi Yarışması Saat Kaçta Başlıyor?

Son zamanlarda ülke genelinde oldukça popüler olan ödüllü online bilgi yarışması hadi saat kaçta başlıyor? Bu yazımızda sizlere hadi uygulamasının saat kaçta başladığı hakkında biraz bilgi vereceğiz.

Hadi Yarışması Saatleri

Hadi bilgi yarışması için her gün belirli saatler bulunmaktadır ve bunlar da şu şekildedir;

Her gün saat 20:30‘da yarışma sizlerin huzurunuza sunulur ve belirli bir tanıtım ve hazırlanma sürecinden sonra yarışma soruları karşınıza çıkmaya başlanır. Bu hazırlık ve tanıtım işlemi de yaklaşık 5 dk sürmektedir. Ayrıca haftanın 3 günü yarışma günde 2 kere yapılmaktadır. Bu sayede daha çok yarışarak daha fazla para kazanma imkanına sahip olabilirsiniz. Bu günler de Salı, Çarşamba ve Perşembe günleridir ve bu günlerde saat 12:30‘da yeni bir yarışma düzenlenmektedir.

↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓ DEVAMI İÇİN ↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓

Hadi Yarışması Para Ödülü Ne Kadar?

Yukarıda da bahsetmiş olduğumuz gibi yarışma sonunda bir miktar para dağıtılmasıyla meşhur olan bu yarışmada sorular bittiğinde tüm soruları doğru yanıtlamış kişilerin hadi hesaplarına belirli miktar para yatırılmaktadır. Bu miktar da para ödülünün tüm soruları doğru yanıtlayan kişi sayısına bölünmesiyle hesaplanmaktadır. Örnek verecek olursak, yarışmada söz konusu olan para ödülü 4.000 TL ise ve yarışmayı 10 kişi kazanmışsa her bir kişi 400 TL kazanmış olacaktır. Bu paralar istenildiği taktirde banka hesaplarına kolayca aktarılabilmektedir.

Hadi Yarışması Soruları Hakkında İpucu Almak

Hadi yarışmasında o gün sorulacak soruların cevapları hakkında ipucu edinmek artık mümkündür. Bunu ise hadi uygulamasının Instagram hesabı tarafından paylaşılan içeriklerde görebilirsiniz. Bu sayede joker kullanmadan soruyu bilebilir ve belki de yarışmayı kazanabilirsiniz. Bu yüzden kesinlikle hadi uygulamasının sosyal medya hesapları tarafından paylaşılan gönderileri takip etmeli ve fikir yürütmelisiniz.

Hadi bilgi yarışmasında avantaj kazanmak için jokerler elde edip bunu yarışmada kullanabilirsiniz. Bu jokerler sayesinde soruyu zamanında yada hiç cevaplamama yapsanız bile soruya doğru cevap vermiş gibi sayılır ve bir sonraki soruyu görmek için hak kazanırsınız. Hadi bilgi yarışmasında joker kazanma hakkında yazmış olduğum yazıya göz atarak bu konu hakkında daha kapsamlı bilgi edinebilir ve her yarışmada kendinize avantaj sağlayabilirsiniz.

Hadi Yarışması Joker Kodu Kazanma