İnstagram Profiline Kimlerin Baktığını Öğren!!

Sanal Bitcoin Madenciliği İle Hızlı Ruble Kazanın

Sizlere tanıtacak olduğum bitcoin farm sitesi ile elinizdeki rubleleri kullanarak internet üzerinden para kazanabilirsiniz. Oyunda nakit döngüsünü sağlamak amacıyla ruble kullanılıyor ancak bunu sorun etmenize de gerek yok. Dilerseniz Facebook sayfam üzerinden benimle iletişime geçerek ya da site üzerinde kullanılan sistemlerde kredi kartınız ile yükleme yaparak ruble elde edebilirsiniz.

 

Sistem Nasıl İşliyor?

Daha önce tanıtmış olduğum diğer ruble kazanma siteleri gibi bu sistem de bir havuz sistemine dahil. Bu söz hemen gözünüzü korkutmasın çünkü bu tarz siteler direkt kapatmak yerine kullanıcı birikmesini ister ve bu sürede de kazanan her zaman ilk üyeler olur. Bunu çiftlik bank sistemi için de söyleyebiliriz. Sistemin ilk üyeleri paralarını katladılar ancak geç kalanlar oldukça üzüldü. Siteyi bir bitcoin madencilik simülasyon oyunu olarak tanımlayabiliriz. Sitede yer alan madencilik aletlerinin türlerine göre farklı üretim hızı ve verimi bulunmaktadır. Yapacağınız yatırımın miktarına göre daha güçlü bir üretim aleti alabilir ve daha fazla para kazanabilirsiniz. Ayrıca sitede bulunan referans sistemi sayesinde de arkadaşlarınızı oyuna davet ederek onların yapmış olduğu yatırımlarda belirli bir pay sahibi olabilirsiniz.

↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓ DEVAMI İÇİN ↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓

 

Ödeme ve Para Yatırma Yöntemleri

Site içerisinde ödeme almak veya siteye para yatırmak için aşağıdaki sistemleri kullanabilirsiniz.

-Payeer

-Yandex Money

-Free Kassa

-Qiwi

-Web Money

Ödeme almak için bu sistemleri kullanabilirsiniz ancak Payeer ile ödeme yapmanız durumunda %10 bir bonus kazanacaksınız. Örnek verecek olursak oyuna 100 ruble yatırmanız halinde normalde 10.000 oyun içi para hesabınıza yüklenecekken Payeer ile bu 11.000 olacaktır. Bu sayede daha fazla makine alabilir ve kazancınızı arttırabilirsiniz.

İnternetten para kazanma yolları arasında belki de kısa vadede en fazla kazandıran yatırım oyunları Rus’lara ait. Ancak bu kısa vadeli güzel kazançlar için acele etmelisiniz. Çünkü rus yatırım oyunları basitçe bir piramit sistemidir ve ilk gelenler her zaman kazanır. Ayrıca arkadaşlarınızı davet ettiğiniz taktirde daha fazla para kazanabilirsiniz.

Referans Yarışması

Oyun içerisinde bulunan referans yarışmasına katılabilir ve buraya arkadaşlarınızı davet ederek büyük ödülün sahibi olabilirsiniz. Ödüller ise;

  1. 000 Ruble
  2. 000 Ruble
  3. 000 Ruble

Ödüller bu şekilde ancak ödülü kazanmak için referanslarınızın yatırım yapması gerekmektedir. Referansınız her ne kadar yatırım yaparsa sizin de referans yarışmasındaki puanınız o kadar artacaktır. Bu yüzden referans olacak kişilerin yatırım yapmış olduğuna dikkat etmelisiniz. Ayrıca referans yarışması belirli aralıklarla tekrarlandığı için yeniden şansınızı deneyebilirsiniz.

 

Sisteme Kayıt Ol