Hadi Joker Kodu Kazanma

Son zamanlarda hadi uygulaması ülkemizde oldukça meşhur bir duruma geldi ve her yarışmaya on binlerce kişi katılıyor. Sizlerle paylaşacağımız hadi joker kodu sayesinde de yarışmada geçerli olan bir adet joker kodu kazanabilirsiniz. Makalede anlatacağım diğer teknikler sayesinde hadi uygulaması içerisinde birçok joker kodu kazanıp yarışma içerisinde avantaj sağlayabilirsiniz. Bu sayede sorulara yanlış cevap verseniz bile hadi joker kodu sayesinde bir sonraki soruya geçiş sağlayabilirsiniz. Her yarışmada sadece 1 adet joker kodu kullanma hakkınız bulunuyor ancak fazladan kodlarınız varsa diğer yarışmalarda bunu rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Günün joker kodu için tıkla:

Hadi Joker Kodu Nasıl Kazanılır?

Hadi uygulamasında geçerli olan joker kodlarını kazanmak için aslında yapabileceğiniz birçok yöntem bulunmaktadır. Bunlardan bazıları da şu şekildedir;

  • Hadi Instagram sayfasından joker kodu almak.
  • Hadi uygulaması içerisinde bulunan kodunuzu arkadaşlarınızın girmesini sağlayarak joker kodu elde etmek.
  • Sizlere vermiş olduğum kodu kullanarak ücretsiz bir şekilde joker kodu elde etmek.

Hadi Joker Kodu: iguanabey

 

Arkadaşlarınız bu tarz yarışmalara ilgi duymuyor ve kodunuzu girmiyorsa sosyal medya üzerinde uygulamadan kısaca bahsedebilir ve insanların bu şekilde kodunuzu girmesini sağlayabilirsiniz. Hem siz, hem de diğer kişi joker kodu kazanacağı için iki taraf da bu işten kârlı çıkacaktır.

Hadi Uygulaması Nedir?

Hadi uygulaması kısa bir süre önce yayınlanan ancak yayınlandığı andan itibaren yarışmalarına binlerce kişinin katılmış olduğu bir online bilgi yarışmasıdır diyebiliriz. Bu yarışmada 12 tane soru zorluğu gittikçe artacak bir şekilde kişilerin tercihlerine sunulur ve sorulara doğru cevap veren kişiler bir sonraki aşamaya geçmek için hak kazanır. Bir soruya yanlış cevap verir yada belirlenmiş olan süre içerisinde hiç cevap veremezseniz otomatik olarak yarışmadan elenirsiniz. Ancak sizlerle paylaşacağım hadi joker kodu sayesinde soruya yanlış cevap verseniz bile bir sonraki soruya geçmek için hak kazanırsınız.