İnstagram Profiline Kimlerin Baktığını Öğren!!

Papara Kart Güncel Kampanyalar

Bu yazıda Papara Kart sahiplerine özel düzenlenmiş olan kampanyaları sizler ile paylaşacağım. Bu sayede birçok internet sitesinde veya işletmede birbirinden güzel avantajlara sahip olabilirsiniz. Papara kart güncel kampanyalar hakkında çalışmalarını sürekli olarak devam ettirdiği için birbirinden güzel ve farklı kampanya bulunmakta. Bu yazımızda Papara kart güncel kampanyalar listesinin sadece bir bölümünü paylaşacağım. Dilerseniz sürekli olarak güncellenen kampanyaları görmek için firmanın Facebook sayfasını takip edebilirsiniz. Bu sayfa üzerinden Papara kart güncel kampanyalar hakkında haberler sürekli olarak paylaşılmaktadır.

Papara Kart Kampanyalar

GittiGidiyor: Türkiye’nin en büyük e-ticaret sitelerinden birisi olan GittiGidiyor üzerinden yapmış olduğunuz herhangi kategoriden 50 Liralık harcamalarınız için 10 TL para iadesi alacaksınız. Bu sayede alışverişinizde 10 Lira indirim sağlamış olursunuz.

İdefix: En büyük kitap satış sitelerinden birisi olan İdefix üzerinden yapacağınız 50 Liralık alışverişlerinizde direkt olarak 10 TL para iadesi alırsınız. Bu sayede bu sıkıcı yaz günlerinde kitap okumanın keyfini çıkarabilirsiniz.

↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓ DEVAMI İÇİN ↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓

1V1Y: Daha çok yazlık ürünler satan platformda yapmış olduğunuz 100 Liralık alışverişlerinizde 10 TL para iadesi alırsınız. Papara kart güncel kampanyalar listesinin bu mevsim için en uyumlu kampanyası denilebilir.

Fiyuu: Papara kartınız ile Fiyuu sitesi üzerinden yapacağınız alışverişlerinizde direkt olarak 5 TL indirim kazanırsınız. Özellikle yaz aylarında yemek hazırlamak ile uğraşamayacak kişiler için oldukça ilgi çekici bir kampanya diyebilirim.

Şuan için aktif olarak devam eden kampanyalar bunlardır ancak ilerleyen günlerde kampanyaların arasına yenilerinin katılması halinde liste güncellenecektir.

Papara Kart Avantajları

Papara kart güncel kampanyalar listemiz bu kadardı ancak Papara kartın ayrıcalıkları bunlar ile bitmiyor. Papara kart 18 yaş altı alınabilir bir sistem olduğu için öğrenciler internet üzerinden yapacakları alışverişlerde Papara kartı rahatlıkla kullanabilir. Diğer Papara kart ayrıcalıkları;

• Tüm ATM’ler üzerinden kolayca para çekme ve karta para yükleme imkanı.
• İnternet üzerinden alışveriş desteği sayesinde online işlemlerinizde kolaylıkla kullanabilirsiniz.
• MasterCard altyapısına sahip olduğu için Dünya’nın öbür ucuna bile gitseniz Papara kartınızı kolaylıkla kullanabilirsiniz.
• Papara kart hesapları arasında işlem ücreti olmadan para gönderip alma imkanı.
• Aylık sadece 1 lira kart kullanım ücreti kesilir. Bu rakam diğer sistemlere göre oldukça ucuzdur ve para sadece kartınızı kullanmış olduğunuz ay kesilecektir.