İnstagram Profiline Kimlerin Baktığını Öğren!!

IOST Coin Airdrop

Yakın zamanda başlamış olan ıost coin airdrop kampanyası sayesinde sadece üyeliğinizi tanımlayarak bedava ıost coin sahibi olabilirsiniz. Iost coin son zamanlarda oldukça popüler bir coin birimidir ve birçok bitcoin forumunda bahsedilmektedir. Ayrıca ıost coin şuanda marketlerde yani bitcoin takas platformlarında aktif olarak barındırıldığı için gerekirse ıost coinlerinizi satabilirsiniz. Şuan ıost coin %24 değer kazanmakta ve daha da değerlenmeye devam ediyor. Bu yüzden de ıost coin için gelecek vaat ettiğini söyleyebiliriz. Bu yorumu yapmak için sadece son dönemdeki yükselişini baz almıyoruz tabii ki. Iost coin çalışanları ve ekibin insanlara vaat ettiği teknoloji sayesinde ıost coin değerine değer katmaya devam ediyor.

Iost Coin Airdrop Nedir?

Airdrop genelde piyasaya sürülmemiş ve kendini tanıtmak amacıyla insanlara bedava kripto para dağıtma işlemine denmektedir. Bu işlemlerden sonra o kripto para biriminin popülerliği artar ve çok daha tanınmış bir duruma gelir. Bu sayede de geçerli kripto paranın ticaret hacmi artar. Bunun sonucunda da kripto parada gelecek gören kişiler yatırım yapmaya karar verirler. Ekip böylece kendine mali dayanak sağlamış olur ve çalışmalarına devam edebilirler. Iost coin için de yapılacak olan işlem tam olarak budur. Ancak ıost coinin diğer kripto paralardan bir farkı var, o da ıost coinin çoktan marketlerde işlem görmeye başlamış olmasıdır. Bu sayede bedava ıost coinlerinizi alabilir ve bir süre sonra da dilerseniz herhangi bir kripto para takas platformunda bunları satabilirsiniz. Iost coin için acele etmenizi tavsiye etmiyorum çünkü şuan henüz değerlenme aşamasında ve bu başarılı çalışmalar devam ettiği sürece çok daha fazla değerlenecektir. Üye olduktan ve IOST coinler dağıtıldıktan sonra tek yapmanız gereken kripto paralarınızı cüzdana çekmek ve değerlenmesini beklemek.

Kaç IOST Coin Kazanırım?

Iost coin airdrop işleminde sadece üyelik işlemi için bile 20 adet ıost coin sizlere hediye olarak verilecektir. Ayrıca sistemin belirlemiş olduğu görevleri yaparak ve arkadaşlarınızı da sisteme davet ederek bedavadan ıost coin kazanabilirsiniz. İşin güzel yanı arkadaş davet etme sınırınız yok ancak ıost coin airdrop işlemi birkaç saat içerisinde sonlanacağı için acele etmeniz gerek.

↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓ DEVAMI İÇİN ↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓
Bu Airdrop sona ermiştir. Güncel airdrop için aşağıdaki linke tıklayınız!

Initiative Q Airdrop İle Ücretsiz Qcoin Kazanmak