İnstagram Profiline Kimlerin Baktığını Öğren!!

Febbit İle Bedava Bitcoin Kazanın

Sizlere tanıtacağım Febbit sitesi sayesinde bedava bitcoin kazanabileceksiniz. Özellikle yaz tatilinin de gelmesi ile birlikte birçok kişi şuanda neyle meşgul olacağını düşünüyor. Film izlemek vs. bir yere kadar yeterli olacaktır ancak tüm yaz boyunca yapacağınız bir aktivite değil kesinlikle. Tanıtacağım sistemi arada bir kontrol ederek ve gerekli işlemi yaparak çok rahat bir şekilde bitcoin kazanabilirsiniz. Özellikle bilgisayar başında zamanının çoğunu oyun oynayarak geçiren kişiler için bedava bitcoin kazanmak hiç de zor olmayacaktır. Şimdi sistemi tanımaya başlayalım.

Febbit Nedir

Febbit kısa zaman önce kurulmuş ve bedava bitcoin kazandırmaya dayalı bir sistemdir. Yatırım vs gerektirmeyeceği için gönlünüz rahat olsun. Tek yapmanız gereken arada bir sistemi kontrol etmek. Aklınıza hemen bu sistem nereden para kazanıyor sorusu gelmiş olabilir. Site içerisindeki adsense reklamları sayesinde site güzel bir gelir elde etmekte.

Nasıl Bedava Bitcoin Kazanırım

Sistemde bedava bitcoin kazanmak için sadec enerji ve soğutma dengesini sürekli olarak aktif etmeniz gerekiyor. Bu da oyunda cool ve energy olarak geçmekte. Bunların süreleri bittiğinde tekrar üzerlerine tıklayarak aktif duruma getirmeniz gerekiyor. Aksi halde üretim duracaktır ve bedava bitcoin kazanamazsınız.

↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓ DEVAMI İÇİN ↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓

Bilmeniz Gerekenler

Sitede level sistemi vardır ve enerji ile soğutmayı her yenileme işleminizde 1 tecrübe puanı kazanırsınız. Ayrıca en alt kısımda 1 saatlik bir kazım işlemi görürsünüz. Burası size para getiren kısımdır ve elinizde bulundurduğunuz çipler sayesinde buradaki verimi arttırabilirsiniz. Çipler ise ilk enerji ile soğutma yenileme işleminde ve zaman zaman level atladığınızda size hediye olarak verilir. Bunları chips bölümünden kullanabilirsiniz. Ayrıca çiplerinize level atlatarak daha fazla verim alabilirsiniz. Bunun için de krediye ihtiyacınız var. Kredileri ise kazım işleminin sonunda ve level atladığınızda kazanabilirsiniz.

Mavi Çip: Yüzdelik soğutma ve hash gücünüzü arttırır fakat pil veriminizi düşürür. Bu yüzden seçerken dikkatli olmalısınız.

Yeşil Çip: Enerji gücünüzü arttırır ve siteye sürekli bakmak zorunda kalmazsınız.

Mor Çip: Belkide aralarında en önemlisidir ve sizin hash, yani kazım gücünüzü arttırabilir. Özellikle siteyi sürekli bir şekilde kontrol etme fırsatı olan kişiler bu çipleri tercih etmelidir.

Ödemeler

Ödemeler şuan sadece FaucetHub hesabına yapılmaktadır. Ödemeleri çekmek için 1000 satoshi biriktirmeniz yeterlidir.

Ödeme Kanıtı

Aklınıza takılan her türlü soruyu yorumda belirtebilirsiniz.

  1. Üye Olmak İçin Tıkla