İnstagram Profiline Kimlerin Baktığını Öğren!!
Tatilde nasıl para kazanırım


Yaz Tatilinde İnternet Üzerinden Para Kazanmanın En İyi 5 Yolu

Okulların bitmesine son 1 hafta kaldı ve artık tatile gireceğiz. Önümüzde 3 aylık bir süreç olacak ve eğer bu zamanınızı değerlendirmek isterseniz bu işler tam size göre. Yaz tatili boyunca sabahtan akşama kadar oyun oynamak yerine günde sadece birkaç saatinizi ayırarak para kazanabilirsiniz. 

Anket Yaparak Para Kazanın

Anketler firmaların kendilerini geliştirmek için insanlara sorduğu sorulardır. Anketörlere iş verip sokakta daha masraflı bir şekilde anket yaptırmak yerine online anket şirketlerine danışarak bu işi daha ucuza getiriyorlar. Siz de vereceğim anket siteleri sayesinde şirketlerin veya kişilerin sorularını yanıtlayarak para kazanabilirsiniz.

 Video İzleyerek ve Web Sitelerini Ziyaret Ederek Kazanın

 İnsanlar sitelerine ziyaretçi çekmek ve üye toplamak için çeşitli sitelere reklam verirler ve siteler bu kişilerin web adreslerini belirli bir süre ziyaret etmeniz durumunda sizlere bir miktar para verir. Önceki anlatmış olduğum konuları okuyarak bu sitelere ulaşabilirsiniz.

 Blog Yazarak Para Kazanın

 İnternet dünyasında hergün binlerce yeni blog açılıyor ve insanlar hergün çeşit çeşit blogları ziyaret ediyorlar, tıpkı sizin şuanda yaptığınız gibi. Dilerseniz sizde uzman olduğunuz bir konuda blog açabilir ve insanlara uzman olduğunuz konu hakkında bilgi verebilirsiniz. Şuanda yeni kurmuş olduğum android apk paylaşım bloguma yazar arıyorum, yazar olmak isterseniz Facebook sayfama mesaj atabilirsiniz, oradan daha hızlı konuşabiliriz.

 Makale Yazarlığı ve Çevirisi Yaparak

 İnsanlar bloglarına veya internet sitelerine içerik yazmak yerine başkalarından makale alıyorlar. Böylece daha hızlı bir şekilde web sitelerine içerik eklemiş oluyorlar. Dilerseniz siz de uzman olduğunuz konuda veya müşterinizin talep ettiği konu hakkında makaleler hazırlayabilirsiniz. Bu makaleleri R10 veya WmAraci gibi forumlar aracılığı ile satabilirsiniz. Makale yazmak için belirli kriterle dikkat etmelisiniz. Bunlar hem müşterinin devamlılığı için hem de makalenizi okuyan kişiler için yararlı olacaktır. Bunlar;
 – En az 300 kelimelik içerik.
 – Düzgün diksiyonlu ve yazım kurallarına uyumlu.
 – Okuyucunun ilgisini çekebilecek şekilde akıcı dilde anlatım.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

 Makale Çevirisi 

 Bu işi yapabilmek için yabancı dil bilmeniz gerekiyor. Müşterinin talep ettiği dilde belirli bir makaleyi yabancı bir dilden Türkçe’ye veya kendi dilimizden yabancı bir dile çevirmeniz gerekiyor. Duruma göre sıfırdan yabancı bir makaleyi kendinizin yazması da gerekebilir, ama bu işin parası da oldukça iyidir. İşinizi büyütüp kendinize bir ekip oluşturmanız halinde ev geçindirebilecek seviyede paralar kazanabilirsiniz.

 Al- Sat Yapmak

 Ülkemizde bu işi yapanların var ve getirisi gayet güzel bir iş. Yabancı ülkeden veya ülke içinde uygun fiyata satılan ürünleri alıp üstüne belirli bir oranda kâr koyduktan sonra satış yapmak bu işin kısaca özeti diyebiliriz. Dilerseniz Aliexpress veya Wish gibi firmalardan uygun fiyata ürün getirebilirsiniz. Bu ürünleri satmak için Letgo veya HepsiBurada gibi platformları kullanabilirsiniz. 
Konu 3
 Bu tekniklerden kendinize uygun olanı seçebilir ve tatil boyunca bu işi yaparak para kazanabilirsiniz.

↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓ DEVAMI İÇİN ↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});