İnstagram Profiline Kimlerin Baktığını Öğren!!

Makale Satış Siteleri

İnternet üzerinde her site makaleye ihtiyaç duyar ve SEO açısından verimli olması için en az 300 kelimelik makale ihtiyacı vardır. Bu sistem Google botlarının siteleri sıralamasında yararlı olacaktır. Bu yüzden profosyonel sitelerin hepsinde en az 300 kelimelik makale yazıları görmektesiniz. Site sahipleri tek başına yetişemediği için veya bu konuda yeteneği olmamasından dolayı internet üzerinden makale alma ihtiyacı duyarlar. Bu yazımızda site sahiplerinin gelip makale aldığı siteleri sizler ile paylaşacağım. Bu sayede yazmış olduğunuz makaleleri platformlarda satabilir veya iş veren kişilerin projelerine teklifte bulunarak makale sipariş işleri alabilirsiniz. Bu siparişler genelde süre sınırlıdır ve her işverenin farklı istekleri olacaktır. İşverenlerden olumsuz yorum almamak ve onlarla sürekli bir şekilde iş yapmak istiyorsanız kişilerin isteklerine dikkat etmeli ve onlara uygun yazılar yazmalısınız. Şimdi biz sitelerimize geçelim.

İyi Makale

İyi makale sitesi, benim de zaman zaman makale sattığım bir platformdur ve ödemelerde herhangi bir sorun yaşamazsınız. Her Çarşamba günü ödemeler düzenli olarak yapılmaktadır. Eğer makalelerinizin hemen satılmasını istiyorsanız son zamanlarda hangi kategorilerden daha fazla makale alındığını takip etmeli ve o kategorilerde yazılar yazmanızı tavsiye ederim. Makaleniz satın alındıktan sonra işveren kişi ile iletişime geçip makale hakkında görüş almalı ve daha fazla makaleye ihtiyacı olup olmadığını sormanızı öneririm. Böylece o kişi ile daha fazla çalışabilir ve para kazanabilirsiniz. İyi makale sitesinde 100 kelime için fiyat 1.20 TL’dir ancak siparişlere dinlediğiniz fiyatta teklifler verebilirsiniz. Bu yüzden kendiniz satışa koymak yerine sipariş kovalamanızda fayda var.

Makale İşi

Makale işi sitesinde de dilediğiniz gibi makalelerinizi satabilirsiniz. Hesaplamalar kreri üzerinden yapılır ve 100 kelime için 1 kredi kazanırsınız ve 1 kredinin değeri de 1 TL’dir. Sitede 2.000’den fazla yazar ve 700’ün üzerinde işveren bulunmaktadır. Günde onlarca makale bu site aracılığı ile satılmakta. Siz de makale işi üzerinde yazarlık yapabilir veya siteleriniz için makale satın alabilirsiniz.

↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓ DEVAMI İÇİN ↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓

Hazır Makale Satın Al

Bu site de alternatif olarak makale sayabileceğiniz veya satın alabileceğiniz sitelerden birisi. Ancak gördüğüm kadarıyla sistem yeni diyebilirim ve yazar kadrosu ile işverenlerin sayısı henüz az gibi görünüyor. Ama bu, sitede makale satamayacağınız anlamına gelmez.

Sizlere önerebileceğim makale satış siteleri bunlar. Ancak dilerseniz forumlar aracılığı ile de makale işi alabilirsiniz. Bunun için de tavsiye ettiğim forum, wmaraci sitesidir. Birçok site sahibinin aktif olarak dolaştığı bu platform üzerinden iş yapmamanız için hiçbir sebep yok.