İnstagram Profiline Kimlerin Baktığını Öğren!!
Hadi ile para kazan

Hadi Uygulaması İle 1500 TL Kazanın

Turkcell’in çıkarmış olduğu Hadi uygulaması ile yarışma sonucunda 1500 TL kazanabilirsiniz. Şimdi uygulama hakkında detaylara geçelim. 
Yarışma Ne Zaman
Yarışma her gün saat 16.00’da yapılır. Bazen daha önce veya daha sonraki saatlerde yapılabilir fakat endişelenmeyin uygulama yarışmadan 5 dakika önce size haber verecektir. Bildirime tıklayarak yarışma ekranına gidebilirsiniz.
Sorular
Soruları ekranda gördüğünüz bu kadın okuyor aynı zamanda soruyu ekranınızda da görebilirsiniz.
Hadi nedir
Her yarışmada 12 adet soru soruluyor ve soruları yanıtlamak için 10 saniye süreniz var, bu süre bittiğinde cevap veremezseniz yarışmadan elenirsiniz. Yine aynı şekilde 10 saniye içinde verdiğiniz cevap yanlış çıkarsa yarışmadan elenirsiniz. 
Ödül 


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Yarışmanın sonunda 12 soruyu doğru şekilde yanıtlayan kişiler arasında 1.500 TL eşit olarak paylaştırılır. Eğer yarışmayı sadece siz kazanırsanız 1.500 Liralık büyük ödüle tek başınıza sahip olabilirsiniz.
Parayı Nasıl Çekerim


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓ DEVAMI İÇİN ↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓

Kazanmış olduğunuz para 20 Lirayı geçiyorsa IBAN numaranızı yazarak paranızı çekme talebinde bulunabilirsiniz. Paralar kısa süre içerisinde hesabınıza aktarılır.

Joker Faktörü

Eğer joker hakkınız varsa ve soruya yanlış cevap verdiğiniz taktirde joker hakkınızdan -1 puan düşer ve soruyu doğru yanıtlamış gibi bir sonraki soruya geçebilirsiniz. Joker kazanmak için kayıt olduktan sonra joker kısmındaki kodunuzu arkadaşlarınız ile paylaşarak ve onların kullanmasını sağlayarak +1 Joker hakkı elde edebilirsiniz. Aşağıda vermiş olduğum kodu kayıt olurken veya kayıt olduktan sonra kullanarak +1 Joker puanı elde edebilirsiniz.
Joker Kodu: iguanabey
Üye Ol Kayıt Ol


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});