Bovsan borsa

Türk Kripto Para Borsası Bovsan

Türkiye’de son yıllarda kripto paralara olan ilginin artması ile birlikte insanlar kripto para alıp satmak için çeşitli yollara başvuruyorlar. Bunlardan en hızlı olanı borsalardan satın almak tabii ki. Türkiye’de kripto para borsa sayısı oldukça az, bu yüzden Bovsan bu iş el atmaya karar verdi. 
İnsanları bir platforma çekmek için en iyi yol onlara hediye vermektir. Bovsan da bunun farkında olacak ki üye olan herkese 0.025 Etherum hediye olarak veriyor. Ön kayıt işleminde sadece isminiz ve telefon numaranız ile üye olabilirsiniz. Sadece bir ön kayıt olduğu için şimdilik kullanıcı adı ve mail gibi bilgilere ihtiyaç bulunmuyor. Kripto para borsası hizmete açıldıktan sonra bu tarz bilgileri girerek üyelik işlemini tamamlayabilirsiniz.

Kripto Para Borsası Nedir?

Kripto para borsası da normal borsalara benzemektedir. Sadece TL, Dolar gibi paralar yerine Bitcoin, Etherum tarzı kripto paralar için alım satım yapabileceğiniz bir platformdur. Bu platformlar üzerinden insanlar yeni kripto paralar alır veya elindeki kripto paraları satarlar. Dilerseniz siz de elinizde bulunan coinleri bu borsa aracılığı ile kolayca takas edebilir veya satabilirsiniz. 

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Detaylar
Bovsan kripto para borsası aracılığı ile kazandığınız Etherumları çekebilmek için borsada sadece bir kere alım veya satım işlemi yapmalısınız. Bu durum sizi korkutmasın, çeşitli sitelerden kazandığınız bir miktar kripto parayı burada satarak veya birkaç liralık kripto para satın alarak bu sorunun üstesinden gelebilirsiniz. 

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Üye Olmak İçin Tıkla