İnstagram Profiline Kimlerin Baktığını Öğren!!

Pazarlama Yaparak İnternet Üzerinden Para Kazanın

Satış Ortaklığı nedir
Bu anlatacağım teknik sayesinde pazarlama yaparak ve satış ortaklığı yaparak güzel paralar kazanabileceksiniz. Biraz girişimci ve pazarlamacı ruhunuz varsa bu işi bir geçim kaynağı olarak bile görebilirsiniz. Çünkü tek bir üründen 40 liraya kadar kazanabilirsiniz. Şimdi detaylara geçelim.

XTicaret Nedir?

XTicaret sitesi, ürünlerini satmak isteyen kişilerin pazarlamacı veya aracı bulmak için ürün tanıtımlarını yaptırdığı bir platform aslında. Ürün sahipleri 100 liraya koydukları bir ürünü sizin satmanız halinde 20-30 lirası bir miktarı size verecektir. Bu komisyon oranları satıcıya ve ürüne göre değişebilir. Ama emin olun hiçbir üründen 1-2 TL kazanmazsınız. Ürünleri satmak için güzel bir platform bulduğunuz zaman size getirisi güzel olacaktır. Örnek vermek gerekirse internetten para kazanma üzerine yazılmış bir kitabı çeşitli platformlar sayesinde kullanıcılara tanıtabilir ve ürünü onlara satabilirsiniz. 
satış Ortaklığı Yaparak Para Kazan

Üyelik Aktivasyonu 

Siteye üye olma işlemi kolay fakat iş sadece bununla bitmiyor. Bu işi ciddi olarak yapacağınızı düşünüyorsanız 25 TL’yi gözden çıkarmanız gerek. Bu parayı tek bir üründen karşılayabilirsiniz. Sonuçta işin ucunda ciddi paralar var bu küçük rakam sizi hemen caydırmasın. Gerekli parayı ödeyip aktivasyon yaptıktan sonra dilediğiniz ürünü satmaya başlayabilirsiniz. Bu ücreti sadece 1 kez ödersiniz ve hesabınız devamlı olarak satışa hazır bir biçimde olacaktır. Site bu parayı almasını şöyle bir sebebe bağlıyor: “Bilinçsiz ve kendinden emin olmayan satıcılar ile çalışacağımıza kendinden emin kişiler ile çalışırız.” Açıkçası bu söze ben de katılıyorum siz kendinizden emin olmadan satış yapmaya kalkıştığınız zaman hem satış zorlaşır hem de ürünün alıcı gözündeki değeri kaybolur. 
Site zaman zaman kullanıcılarına seminer veriyor. Dilerseniz siz de bu seminerlere katılabilirsiniz. 
Seminere kayıt olmak için tıklayın. 

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

İnternetten ciddi paralar kazananlar var ve siz de bu kişilerden olabilirsiniz. Dilerseniz bir ekip oluşturup arkadaşlarınız ile birlikte satış yapabilirsiniz. Böylece daha hızlı ve daha fazla ürün satabilirsiniz. 
Bu sisteme hemen üye olmak için tıklayın.