İnstagram Profiline Kimlerin Baktığını Öğren!!
İnternetten para kazanma newparam.com
Yeni açılmış olan newparam sitesi sayesinde internette yatırımlı veya yatırımsız bir şekilde para kazanabilirsiniz. 
Akıllara hemen şu soru geliyor olmalı: Bu sistem de Çiftlik Bank gibi olabilir mi? 
Tabii ki olabilir ama şunu da unutmayalım Çiftlik Bank uzun bir süre hizmet verdi ve bu süre içerisinde paralarını katlayanların hiç sesi çıkmadı. Bu işin de kaymağını yiyenler oldu yani. 
Bu tarz siteler eğer yatırım yapmıyorsa sürekli yeni gelen üyelerin yatırımlarına ihtiyaç duyarlar. Bu durum da bir süre sonra patlak verir ve ödemeler aksamaya başlar kısa süre sonra da sistem kapanır. 
Ülkemizdeki bu tarz sitelerde yaşanan senaryo genelde bu şekilde gelişir. Anlatacağım siteye yatırım yapmadan önce söylediklerimi iyice düşünmeniz gerekli. Site sahibi ile iletişime geçip devamlılığın sağlanması için ne tarz yerlere yatırım yapacaklarını sorabilirsiniz. Sizinle ilgilenme şekillerinden ve planlamış oldukları yatırımlardan önemli bir fikir edinebilirsiniz. Eğer söyledikleri aklınıza yatarsa yatırım yapabilirsiniz. Şimdi sistemi sizlere kısaca tanıtalım. 
Diğer sitelere benzer bir şekilde aldığınız ürün size belirli bir süre içinde bir miktar kâr bırakıyor. Bu hemen hemen her site için aynıdır. Bu ürün inek, tavuk benzeri şeyler olarak değişiklik gösterebilir ama newparam sitesinde kendinizi fabrika sahibi olarak düşünebilirsiniz. Alacağınız her işçi size belirli bir oranda kâr bırakıyor. İşcilerin fiyatı arttıkça kâr oranları da artıyor bunu site içerisinde de rahatça görebilirsiniz. 
Site içerisindeki depo sistemine dikkat etmeniz gereklidir. Deponuz dolduğunda üretiminiz durur ve para kazanamazsınız. Bu yüzden deponuzun kaç saatte bir dolduğunu kontrol edip o saatlerde siteye uğrayarak kazanmış olduğunuz paranızı nakite çevirmelisiniz. 
En düşük fiyatlı işçi olan uyuşuk size saatte 100 üretim puanı kazandırır ve 100 üretim puanı 1 krş değerindedir. 

Ödeme Seçenekleri

Ödemelerinizi banka hesabınıza alabilirsiniz. Aktarım yaklaşık 2 saat içersinde tamamlanır. Talepte bulunabilmek için en az 20 TL bakiyeniz olmalıdır. Sistem kısa süre önce Papara seçeneğini kaldırmış fakat işlemleri hallettikten sonra yeniden ekleyeceklerdir.

Bonus Sistemi

Sitedeki bonus seçeneği sayesinde her gün siteye düzenli olarak uğrayarak günde 1 defa bonus alabilirsiniz. 
Siz de bu sistemin içerisine girmek istiyorsanız aşağıdaki bağlantıyı kullanarak üye olabilirsiniz. 
Üye Olmak İçin Tıklayın