İnstagram Profiline Kimlerin Baktığını Öğren!!
Hosting reseller nedir
Bu yazımızda size hosting satarak nasıl para kazanacağınızı anlatacağım. Öncelikle şunu söylemem gerekiyor, bunun için bir hosting şirketi açmanıza veya bir internet sitesi kurmanıza gerek yok. Sadece hosting paketi alacak birilerine ulaşmanız gerek. Burada yapacağınız strateji tamamen size kalmış fakat ben de size yardımcı olmaya çalışacağım. 
Öncelikle bilmeyenler için birkaç potansiyel sorunun cevabını vereyim:

Hosting Nedir? 

Host veya hosting dediğimiz kavram bir web sitesini internet üzerinde aktif tutmak için veri trafiği sağlayan sisteme verilen isimdir. Bu açıklamayı kendimce yaptım ama siz de yorum olarak bu soruyu yanıtlayabilirsiniz.

Nasıl Para Kazanırım?

Yazının başında biraz değindim ama tekrardan üstünden geçelim. Vereceğim hosting sağlayıcı firma, daha fazla müşteri bulmak için sizleri aracı olarak kullanıyor böylece hem siz hem de firma kârlı çıkıyor. Firma size satış üzerinden belirli bir komisyon veriyor. Ne kadar çok müşteri o kadar çok para demek bu yüzden arkadaşlarınızı davet edebilir veya forumlarda firmayı tanıtıp satışlar üzerinden komisyonunuzu alabilirsiniz. 

Peki bu firma hangisi?

Bu yolda bize yardımcı olacak firma BirimHost firması. Aylık 1 TL’den başlayan fiyatlar ile hosting paketi sunuyorlar. Dilerseniz birbirinden farklı domain de alabilirsiniz. Kendiniz paket almak zorunda değilsiniz seçeneklerden satış ortaklığı bölümünü aktif etmeniz yeterli. Daha sonrasında o bağlantıyı kullanarak insanların üye olmasını ve herhangi bir alışveriş yapmasını sağlamalısınız. Alt ödeme limiti olan 25 TL sınırını geçtikten sonra ödeme talebinde bulunabilirsiniz.
Ödeme Yöntemleri
– Papara 
– Banka Hesapları
Birim Host Kayıt Ol

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});