Bugün sizlere tanıtacağım site sayesinde yazı yazarak bilgisayar başında para kazanabileceksiniz. 
Hemen hemen her gün küçük bir kitap uzunluğunda yazıyı sadece internet başındayken okuyoruz. 

Peki bu yazılar kimler tarafından yazılıyor?

Bu yazılar genelde makale yazarları tarafından veya site sahipleri tarafından yazılmakta. Bazı site sahipleri ise yazıları kendileri hazırlamak yerine satın almayı tercih ediyorlar. Tanıtacağım site de tam olarak bu site sahiplerine istediği konuda makale satmak üzerine kurulu ve bu satılan makaleleri de site kullanıcıları yazıyorlar. Siteye yazar olarak kayıt olduğunuzda ve düzenli bir makale yazdığınızda siz de bu sistemden pay edinmiş oluyorsunuz ve para kazanmaya başlıyorsunuz. 
Sitede yazı yazmak için aktif bir iş olmasını beklemelisiniz. Siteye üye olduktan sonra bu kısmı görebilirsiniz.
Aktif işler ve gerekli kelime sayısı bu kısımda gösterilir.  Size uygun gelen kategoriye göre yazı yazabilirsiniz veya iş bulunan kategori hakkında başka yazılar okuduktan sonra aklınızda kalan bilgileri aşağıdaki şartlara göre yazıp ortaya güzel bir makale çıkartabilirsiniz.
Bu makale kuralları profosyonel siteler için önemlidir. Site sahipleri her zaman kusursuz bir makale isterler. Bu yüzden yukarıdaki şartlara dikkat edin yoksa makaleniz onaylanmayabilir. Yazıyı yazmaya başladığınızda 50 dakikalık bir geri sayım başlar ve bu geri sayım bitene kadar yazınızı yazmanız gerek. Aksi taktirde işiniz iptal edilebilir. Endişelenmenize gerek yok, bu zaman bir makale yazmak için yeter de artar bile.
Yukarıdaki videoyu izleyerek makalenizi nasıl yazmanız gerektiği hakkında önemli bilgiler edinebilirsiniz. Bu konu makalenizin onaylanması için önemlidir.

Ödememi Nasıl Alırım?

Ödemeleriniz her ayın 15. gününde banka hesaplarınıza yapılmaktadır. Ödeme alt limiti ise 200 Türk Lirası’dır. Bu limiti aştığınızda ödemeleriniz sorunsuz bir şekilde yapılır.

Site İçi Yarışmalar

Sitede bulunan yarışmalar sayesinde kısa sürede daha çok para kazanabilirsiniz. Mesela en üstteki yarışmayı örnek alalım. Her gün 10 tane makale yazmak zor olmamalı. Bu makaleler sizin fazla zamanınızı almazlar. Eğer kazanırsanız +20 Lira bakiye kazanırsınız. Bu yarışmaları ve koşullarını takip etmenizde fayda var. Çünkü yarışmalar ve şartlar değişebilir ve daha kolay şekilde kazanabileceğiniz yarışmalar sayesinde çok daha fazla para kazanabilirsiniz.
Siz de makale yazarak para kazanmak isterseniz aşağıdaki bağlantıyı kullanarak üye olabilirsiniz.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});