İnstagram Profiline Kimlerin Baktığını Öğren!!

Bitcoin Kazanma Yolları

Bu yazımda sizler için Bitcoin kazanma yollarını ayrıntıları ile birlikte açıklayacağım. 
Bitcoin şuanda çok değerli durumda. Ülkemizdeki dolar yükselmesini de hesaba katarsak devasa fiyatlara ulaşıyor. Şuanda 1 Bitcoin almak isterseniz 33.000 Lira gibi bir miktarı gözden çıkarmanız gerekebilir. Bunun yerine internette belirli başlı işleri yaparak da Bitcoin kazanabilirsiniz. Tabii kazanacağınız bu miktar devasa olmayacaktır ama Bitcoin hakkında son zamanlarda yazılan iyi haberleri de düşünürsek herkes bir miktar Bitcoin barındırılmalı diye düşünüyorum. Bitcoin değerlendiği zaman çok işinize yarayacaktır. 
İsterseniz önce en kolay yol ile başlayalım. 

Bitcoin Satın Almak

İnternet üzerinden birçok site Bitcoin alıp satıyor fakat ülkemizde de bu servisi veren siteler mevcut. Destek ekibinin Türkçe konuşuyor olması bize büyük bir avantaj sağlayacaktır. Böylece herhangi bir sorun olduğunda kolayca iletişime geçip sorunu düzeltebilirsiniz. Bitcoin satın alacağınız siteyi seçmeden önce iyi bir araştırma yapmanızı ve kullanıcıların yorumlarını almanızı öneririm. Sonuçta Bitcoin hiç ucuz değil ve büyük miktarlarda paralar kaybetmenizi istemeyiz. 
Dilerseniz verdiğim bu siteleri kullanarak Bitcoin alabilirsiniz. 
BTCTurk sitesini kullanarak Türkçe destek ekibi ile birlikte kolayca Bitcoin alabilir yada satabilirsiniz. Akıllı sistem sayesinde daha hızlı ve güvenilir bir şekilde işlem yapabilirsiniz. 

Bitcoin Kazanma Siteleri

Bitcoin elde etmek için sadece para verip satın almanıza gerek yok. İnternet üzerinden yapmış olduğunuz çeşitli görevler sayesinde de  Bitcoin kazanabilirsiniz. Sizlere farklı kategoriler altında çeşitli sistemler sunacağım. Böylece size uygun olan sistemi seçip Bitcoin kazanabilirsiniz.

Tıklama Siteleri

Bu siteler size tıklamış olduğunuz reklamlar veya ziyaret ettiğiniz siteler için belirli bir miktar Bitcoin kazanabilirsiniz.  
Ad Btc
Bu sitede ziyaret etmiş olduğunuz her site yani reklam için belirli bir miktar Bitcoin ile ödüllendirilirsiniz. Her gün düzenli olarak reklam eklenmektedir. Üstelik reklamlarınızın hepsini tamamladığınızda sürekli olarak yeni reklamlar eklenir. Bunun için belirli bir süre beklemeniz gerekebilir.

Fotoğraf Yükleyerek Bitcoin Kazanın

Önceden de tanıtmış olduğum bu site sayesinde istediğiniz fotoğrafı yükleyerek o fotoğraflar sayesinde Bitcoin kazanabilirsiniz. Fotoğraf yüklemeniz için herhangi bir sınır yok. İstediğiniz kadar fotoğraf yükleyip para kazanabilirsiniz. Üstelik takipçi, beğeni ve görüntülenme gibi çeşitli alanlar sayesinde Bitcoin kazanırsınız. Bu site hakkında detaylı bilgiler içeren yazımı okumak için tıklayabilirsiniz: Fotoğraf Yükleyerek Para Kazanma

Musluk Siteleri

Musluk siteleri sizlere belirli bir sürede belirli bir miktar Bitcoin verir. Bunun için sürekli olarak sitede beklemeniz gerekmez. Sadece sitenin belirlediği süre bittiğinde tekrar siteye dönüp ödülünüzü almanız yeterlidir. 
Sizlere birkaç tane musluk sitesi veriyorum. Bu siteleri kullanabilir yada başka musluk siteleri araştırabilirsiniz. Piyasada binlercesi bulunuyor, bulmak zor olmayacaktır.

Site Sahipleri İçin Reklamlar 

  • Eğer bir blog veya siteye sahipseniz bu siteler sayesinde kolaylıkla Bitcoin kazanabilirsiniz. Sitenin size vermiş olduğu kodları sitenize yerleştirerek sitenizi ziyaret eden kişiler sayesinde Bitcoin kazanırsınız. 

CoinAd
Bu sitede yer alan reklamları sitenizde ziyaretçilere göstererek Bitcoin geliri elde edebilirsiniz. Genel olarak oranlar yüksek diyebiliriz. Yüksek ziyaretçisi olan bir siteniz varsa gerçekten güzel paralar kazanabilirsiniz.
Coin Ad Üye Ol