İnstagram Profiline Kimlerin Baktığını Öğren!!

Bu yazımda bahsedeceğim ruble kazanma  sitesi sayesinde eğer şanslıysanız zengin olabilirsiniz. Tabii ki milyonlardan bahsetmiyoruz ama size gayet güzel getirisi olabilecek bir sistem.

Sitede şansınızı siz belirliyorsunuz. Dilerseniz şansınız %1 de, %95 de olabilir. Bu tamamen sizin elinizde. Eğer %1 şans ile oynarsanız 1 rubleye karşılık olarak 100 ruble kazanabilirsiniz. Doğal olarak şans arttıkça kazanç oranı da düşüyor. Kendinizi riske atıp tek seferde güzel paralar kazanabilirsiniz. Ufak risk oranı ile güvenli bir şekilde oynayarak da para kazanabilirsiniz. En düşük risk oranı %95 olarak belirlenmiştir. Yani paranız %95 risk oranı ile artabilir. Burada kayıp oranınız çok düşük olduğu için sürekli bunu oynayarak güzel paralar kazanabilirsiniz.
Oyunu sitenin ortasında yer alan yerden oynayıp para kazanabilirsiniz. Daha az ve daha fazla adlı buton oyunda  geleceğini tahmin ettiğiniz sayının düşük mü yoksa yüksek mi olacağını tahmin etmenize yarar. En yüksek kazanma şansı olan %95 oranını seçtiğinizde şanslı sayı genelde sizin seçtiğiniz tarafta çıkıyor. Bu oranı azaltıp risk aldığınızda ise şansınız düşmekte. Ama yukarıda da bahsettiğim gibi ne kadar düşük şans o kadar fazla para demek.
Sisteme belirli bir parayla girip üstüne güvenli olarak biraz daha para ekledikten sonra kâr ettiğiniz para ile de daha çok riske girip daha çok kazanmayı deneyebilirsiniz. Böylece ortada bir kaybınız olmaz ama olası bir şekilde büyük kârlar yakalayabilirsiniz.
Sistem, ödemeleri Payeer de dahil olmak üzere bir çok yönteme manuel bir şekilde yapmakta. Paranız genelde 5-30 dakika içerisinde hesapta oluyor ama yoğunluk durumuna göre en fazla 12 saat içerisinde paranız hesabınıza gelecektir.
Benim sistemden almış olduğum ödemeyi alttaki fotoğrafta görebilirsiniz. Sisteme 35 ruble ile girdikten sonra 5 dakika içerisinde şansın da yardımıyla kolayca bu miktarı elde ettim. Siz de şansınızı denemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanıp üye olabilirsiniz.
Yukarıda görmüş olduğunuz gibi sitede talep ettiğim ödeme 1 saat sonunda hesabıma eklendi. Siz de bu sistemi kullanıp para kazanabilirsiniz.