İnstagram Profiline Kimlerin Baktığını Öğren!!

İnternetten para kazanmak hayal değil. Bunun birçok farklı yolu var. Belki de en zahmetsiz siteyi sizlere tanıtıyorum.

Bu konumuzda sizlere anlatacağım site sayesinde kolaylıkla ve zahmetsiz bir şekilde para kazanabileceksiniz. Site, daha önce tanıttığım sitelere benziyor ve gayet anlaşılır bir sisteme sahip. Sitedeki madencilik araçlarını satın alıp bu araçların size kazandırmasını sağlayabilirsiniz.


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Siteye ilk kayıt olduğunuzda size aşağıdaki görselde bulunan aleti ücretsiz olarak verir ve kazanmaya başlarsınız. Bu alet size günde 0.20 ruble kazandırır. Maliyeti ise 20 ruble. 
Site kendisini garantilemek ve daha uzun süreli hizmet vermeyi sağlamak amacıyla enerji sistemi geliştirmiş. Para çekme ve bazı işlemler için enerjiye ihtiyacınız var. Peki nasıl kazanılır bu enerjiler? 
– Referanslarınızın yapmış olduğu yatırımlar.
– Site içerisine yapmış olduğunuz ve kiraladığınız aletler size enerji getirecektir.
– Üstelik siteye 24 saat içerisinde gelen kullanıcıların yaptığı yatırımların %10’luk kısmı site kullanıcıları arasında dağıtılıyor. Böylece hiçbir şey yapmadan da enerji kazanabilirsiniz.
Sitede bulunan bonus bölümü sayesinde 10-100 arasında bir jeton kazanırsınız. Bu işlemi her 24 saatte 1 defa yapabilirsiniz. Sitede 100 jetonun değeri 1 rubledir.
Site içerisinde bulunan sörf seçeneği sayesinde siteye reklam veren kişilerin adreslerini ziyaret ederek belirli bir miktar para kazanabilirsiniz. Reklamın uzunluğuna göre geliriniz artacaktır.
Sitede 3 aşamalı referans sistemi bulunuyor. Bu sayede sizin referansınız olan kişinin sahip olduğu referanslardan da gelir sağlayabilirsiniz. Siteye arkadaşlarınızı davet ederek onların yatırmış olduğu paranın bir miktarını kazanabilirsiniz.
Aklınıza takılan soruları yorum olarak belirtebilirsiniz. Elimden geldiğince yardımcı olacağım.


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓ DEVAMI İÇİN ↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓

Tıkla ve Üye Ol