İnstagram Profiline Kimlerin Baktığını Öğren!!
Blog adresimde tanıtmış olduğum sitelerin bir çoğu Rus siteleri ve haliyle Ruble ile çalışıyorlar. Ödemelerini genelde Payeer sistemi ile yapan bu sitelerden bakiyelerimizi Payeer adresimize aktardığımızda paramızı çekmek için 5 dolar gibi bir parayı gözden çıkarmak durumundasınız.
Ben de farklı platformlardan yaptığım bu takas işlemlerini bir kenara bırakıp önceliği yatırıma ve para takas işlemlerine vermeyi düşünüyorum. Böylece sizler makul ücretler karşılığında Ruble’lerinizi Türk Lirası’na çevirebilirsiniz.

İşlem Nasıl Yapılır?

İşlemleri Facebook sayfam üzerinden yapmayı planlıyorum. Böylece işlemleri daha hızlı ve güvenilir bir şekilde tamamlayabiliriz. Genelde akşam saatlerinde açık oluyorum. Saat 5 ve daha sonrasında mesaj atarsanız hemen yanıt vermeye çalışırım. 

Ödemeler Nasıl Yapılır?

Öncelikle Facebook sayfama mesaj atıp benden bir teklif beklemeniz gerek. Komisyon ücreti dahil edilmiş olan ücreti size bildiririm ve eğer teklifimi kabul ederseniz parayı Payeer adresime gönderirsiniz. Ben de ödemenizi Papara hesabınıza yaparım. 

Neden Papara?

Çünkü Papara hesabınızda bulunan paraları Banka hesabınıza aktarabilir veya Papara Kart sayesinde istediğiniz her hangi bir yerden alışveriş yapabilirsiniz. 
Not: Şuan için küçük işlemler yapıyorum. Büyük işlemler için daha sonraki günleri beklemeniz gerekecek. Siz yine de bozdurmak istediğiniz miktarı Facebook sayfama mesaj  veya [email protected] adresine mail atabilirsiniz.