İnstagram Profiline Kimlerin Baktığını Öğren!!
Önceki konularımda da buna benzer bir sistemi sizlere tanıtmıştım. Bu site, yatırdığınız parayı 24 saat sonra %50 fazlası ile birlikte geri ödemekte. Yani siteye 100 ruble yatırdığınızı varsayarsak bu para 24 saat sonra size 150 ruble olarak geri ödenecektir.
Siteye toplu miktarda para yatırmak yerine 10 ruble şeklinde defalarca yatırım yapmak sizin zarara uğrama şansınızı azaltacaktır. 
– Siteye tek seferde en az 10, en fazla 1500 ruble yatırabilirsiniz. Günlük para yatırma ve çekme limitiniz yok. Her gün defalarca işlem yapabilirsiniz.
Siteye girişinizi Payeer cüzdan numaranız ile yapacaksınız. Bu numaraya Payeer hesabınızdan ulaşabilirsiniz. Payeer hakkında detaylı bilgi edinmek için tıklayabilirsiniz.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Siteye Payeer hesap numaranız ile giriş yaptıktan sonra resimde gördüğünüz alana yatırmak istediğiniz para miktarını girmelisiniz. Sistem sizi ödeme sayfasına yönlendirecektir. 
Ödemeyi yaptıktan sonra geriye kalan sadece 24 saat beklemek. Zaman dolduktan sonra Payeer hesabınıza para otomatik olarak geçecektir. 
Sistem henüz yeni açıldı güven verme ve tanıtım aşamasında olduğu için ödemeleri sorunsuz bir şekilde yapacaktır.
Sitede Türkçe dil desteği bulunuyor. Bu sayede işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓ DEVAMI İÇİN ↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Siteye Üye Olmak İçin Tıkla