İnstagram Profiline Kimlerin Baktığını Öğren!!
Merhabalar değerli İguanaBey okurları. Bugünkü yazımda sizler için çok güzel bir fikir ve plan tasarladım. Yazımı okuduktan sonra bir çok gerçeği öğrenmiş olacaksınız.
Facebook veya Instagram gibi ortamlarda takipçi satan kişilere veya sayfalara rastlamış olmalısınız. Bu kişiler nadir olarak kendi kurdukları panel siteleri üzerinden satış yapıyorlar. Ama çoğu zahmetli bir şekilde panel kurup çeşitli masraflar altına girmek yerine bu vereceğim site üzerinden kullanıcılara takipçi, beğeni, yorum gibi çeşitli hizmetleri belirli bir ücret karşılığında satıyorlar.
Vereceğim siteyi kullanarak siz de kullanıcılara çeşitli platformlar için çeşitli hizmetler satabilirsiniz. Mesela Instagram hesapları için takipçi,yorum gibi hizmetleri satabilir ve ek gelir elde edebilirsiniz.
Resimde de görmüş olduğunuz gibi 4 farklı platformlarda hizmet verebilirsiniz. Sizin için en uygun olan platformu seçip ona göre bir strateji izleyebilirsiniz. YouTube’a yeni gelen kural ile 1000 abone olmayan kanallara para kazanma özelliği kapalı. Siz de bu durumu değerlendirip kanal sahiplerine abone satabilirsiniz. Bu özellik şuan için kapalı durumda ama en kısa zamanda açılacaktır.
Genel olarak en çok rağbet gören platform Instagram. Sayfa sahipleri reklam yaparak güzel paralar kazanabiliyor.  Bu aşamaya daha hızlı gelmek isteyen sayfa sahiplerine takipçi satabilirsiniz. Böylece her iki taraf da kazanmış olur.
Sitede işlem yapmak yani takipçi satmak için bakiyeniz olması gerekiyor. Bu bakiyeyi aşağıdaki seçeneklerden herhangi birisi ile yükleyebilirsiniz.
Kredi/Banka Kartı seçeneği sayesinde hem kredi kartlarınız hem de telefondaki bakiyeleriniz ile de yükleme yapabilirsiniz.
İnsanlara takipçi satarken kendi ödeme yönteminizi belirlemeniz gerek. Mesela bir kişiye 2.000 takipçiyi 25 liraya satabilirsiniz ve paranızı Papara veya İninal gibi platformlara isteyebilirsiniz. Müşteri size parayı verdiğinde siz de siteden gerekli bilgileri girip takipçileri yollarsınız. Bu işlemler için genel senaryo budur. Kâr oranları tamamen sizin elinizdedir.
Siteye gitmek için tıklayın.