Bloğumda daha önce paylaşmış olduğum konular sayesinde bana yaptığınız olumlu geri dönüşleriniz için çok teşekkür ederim. Yeni siteleri bulup paylaşmak için bana güzel moral verdiniz. Şimdi de bu kazançlı sitelerin arasına yenisini katıyoruz. 
Go Marvel sitesinde güzel amorti etme zamanı ve kâr oranları bulunuyor. Sistem yeni açıldı ve şuan için ödemeler sorunsuz bir şekilde yapılıyor. Önceki yazılarımda da bahsettiğim gibi hızlı olan kazanır kuralı bu site için de geçerli. 
Sitenin isminden de anlaşıldığı gibi ana teması Marvel karakterlerinin üzerine kurulu. Yani bu karakterler dövüşerek size para kazandırıyor diyebiliriz.
Kahramanların bir kısmına ait ücreti ve kazanç oranlarını görebilirsiniz. Siteye üye olduğunuzda 5000 sikkeyi hediye olarak kazanırsınız. Bu para herhangi bir kahramanı almak için yeterli değil maalesef ama satın almak için size önemli bir avantaj sağlar. 
Kazandığınız sikkelerin yarısı yeniden karakter almak için toplanırken diğer yarısı da para çekme işlemleri için kullanılıyor. Site henüz yeni açıldığı için yatırımınıza %50 bonus vermekte. Bu fırsatı kullanarak daha yüksek kazançlı karakterleri alabilir ve kazancınızı arttırabilirsiniz. 
Sitede yatırım yapmadan da para kazanmanız için bir yol mevcut. Siteye reklam veren kişilerin sitelerini ziyaret ederek bedava ruble kazanabilirsiniz. Kısacası Go Marvel sitesi, ruble kazanma siteleri arasında en yüksek kazanç oranına sahip sitelerden birisi. Yeni açılan bu siteye ufak da olsa bir yatırım yapmanızı tavsiye ederim. Hemen üye olun ve kazanmaya başlayın. Bunun için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Tavsiye:  Rus Loto Sitesi İle Paranızı Katlayın

Üye Olmak İçin Tıkla