İnstagram Profiline Kimlerin Baktığını Öğren!!
 
 
 
Bu yazımda sizlere Golden Tea sitesinde enerjinizi nasıl arttıracağınızı göstereceğim. Enerji olmadan para çekimi yapamazsınız. 
 
Enerji, Golden Tea sitesinin kendisini garantiye almak ve kullanıcılara uzun süreli bir yatırım fırsatı sunmak için geliştirdiği bir yöntem. Bu yöntem sayesinde site 3 yıldır kesintisiz bir şekilde kullanıcılara kazandırmaya devam ediyor. 
 
Enerji Nasıl Arttırılır?
 
Golden Tea Enerji Arttırma

Golden Tea Enerji Arttırma

 
Bu resimdeki rakam sizin enerjinizi gösterir ve enerji miktarınız kadar para yani ruble çekebilirsiniz. Bu sahip olduğumuz 15 enerji ile 15 ruble çekebilirim. 
 
Peki bu miktar nasıl arttırılır?
 
 
Enerji miktarınızı referanslar sayesinde arttırabilirsiniz. Referansınız yatırım yaptığında belirli bir miktarı sizin enerji kısmınıza aktarılır ve bu paraları çekebilirsiniz. Referans sistemi 5 katmanlıdır yani referansınız olan kişi referans getirirse onlar üzerinden de kazanabilirsiniz. 
 
İsterseniz her gün belirli bir miktar enerji alabilirsiniz. Bu miktar alttaki resimde gördüğünüz günlük limit yazısının karşısındaki altın kadardır. Benim istatistiklerime göre ben günde 53.113 altınlık enerji alabilirim. Bu da yaklaşık olarak günde 35-36 enerjiye denk geliyor. 
 
Eğer sisteme kayıtlı iseniz bu linke tıklayarak kendi günlük enerji alma limitinizi görebilirsiniz.

 

 

Vrzp8R
 
Günlük enerji satın alma limitini arttırmak.
 
Günlük limitinizi enerjilerinizi dönüştürerek arttırabilirsiniz.  Bunun için öncelikle bu sayfaya gidin.
 
Daha sonrasında o günkü kur için arttırabileceğiniz değerleri öğrenebilirsiniz. Bu gün için kur aşağıdaki gibidir. Maliyet olarak 80 enerji verdiğinizde günlük 1000 altınlık enerji alma limiti kazanırsınız. 
 
Pla3LO
 
Golden Tea sitesine üye değilseniz tıklayın ve üye olun.
 

 

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Tıkla ve Üye Ol

 
Aklınıza takılan soruları yorumlarda belirtebilirsiniz.