İnstagram Profiline Kimlerin Baktığını Öğren!!
Hemen hemen her gün hepimiz farklı videolar izliyoruz. Bu videolar, yükleyen kişiye para kazandırıyor. Telif hakkı durumlarında videonun asıl sahibi, kendi videosunu yayan kişiler üzerinden de kazanabilir. Vidoza sayesinde siz de internete videolar yükleyebilir ve bunların izlenmesini sağlayarak para kazanabilirsiniz.
Vidoza Nedir?
Vidoza, kullanıcılarla gelirinin bir kısmını paylaşan bir video görüntüleme sitesi. Bunu YouTube’a benzetebiliriz, ama bu siteye url üzerinden de yükleme yapabilirsiniz. 
– Toplam 1500 GB alana video yükleyebilirsiniz.
– Alt ödeme limiti 5 Dolar’dır. Bu limiti aştığınızda paranızı haftada 3 kere çekebilirsiniz.
Ödeme yöntemleri şunlardır;
– Payeer
– Payza
– Bitcoin ve diğer Coin Türleri
– eCoin
– Qiwi
– Paypal
Bu yöntemler, en popüler olanlarıdır. Bunların dışında ödeme alabileceğiniz yöntemlere site üzerinden bakabilirsiniz.
Site üzerinde 5 farklı kazandırma tarifesi bulunuyor. Videolarınızın geliri, izleyen kişinin hangi ülkeden olduğuna göre değişecektir. Türkiye 5. tarifede bulunuyor. Türkiye’den gelen 10.000 izlenme için 2.5 dolar kazanırsınız. 

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Tüm tarifeleri bu resimde görebilirsiniz. Gelirler 10.000 izlenme üzerinden hesaplanmıştır.
Genelde Avrupa ülkelerinden gelen trafiğe daha çok para verilmekte. Türkiye son grupta yer alıyor.
Videolarınızı istediğiniz her yerde paylaşabilir ve para kazanabilirsiniz. Seçeneklerden tarayıcı madenciliği kısmını işaretlerseniz sizin videolarınızı izleyen kişiler kazım yapar ve size fazladan para kazandırır. Bu seçenek henüz test aşamasında olduğu için bazı hatalar olabilir.
Yüklediğiniz videolar en az 5 MB olmalı ve izleyen kişiler videonuzun en az %5’lik kısmını izlemek zorundalar. Aksi taktirde izlenme sayılmaz.
Eğer bir film siteniz varsa harika paralar kazanabilirsiniz. Siz de videolarınızı izleterek para kazanmak istiyorsanız hemen kayıt olun.

↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓ DEVAMI İÇİN ↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Tıkla ve Kayıt Ol