İnstagram Profiline Kimlerin Baktığını Öğren!!
Bugün sizlere Türkiye’nin en yüksek cpm oranına sahip link kısaltma servisini tanıtacağım. Bu sitede 1000 görüntülenme başına 10-30 TL arası değişen paralar kazanabilirsiniz. Bu oranlar trafik kalitesine göre değişir. Aynı kullanıcı defalarca linkinizi görüntülerse o kullanıcının size getirisi az olacaktır. Bunun için bot programları kullanmanızı asla önermiyorum. Eğer bir web siteniz varsa ve bu site üzerinden kazanç elde etmek istiyorsanız bu sizin için en iyi yollardan birisi olacaktır. 
Ödemeleri Nasıl Alabilirim?


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});


Ödemelerinizi İninal, Bitcoin ve Banka yolları ile alabilirsiniz. 
Resimde de gördüğünüz gibi her ödeme yöntemi için farklı alt ödeme limitleri var. Ödemeler her gün yapılır ama ödeme bildirimlerinizi saat 12.00 dan önce yapmalısınız. Aksi taktirde ödemeleriniz bir sonraki güne aksayabilir. İş yoğunluğuna bağlı olarak ödemeler en fazla 2 gün aksayabilir. Papara ödeme yöntemi bir süre önce kaldırıldı ama tekrar getirilecektir. 
Site içerisinde bulunan araçlar bölümündeki tam sayfa script kodlarını internet sitenize ekleyerek belirlediğiniz alan adına giden her linki otomatik olarak kısaltır ve para kazanabilirsiniz. Tüm linkler ile tek tek uğraşmanıza gerek kalmaz.
Bu sistemi kullanarak her gün 1000 görüntülenme almayı başarırsanız çok güzel gelirler elde edebilirsiniz. Siz de bu avantajlı sisteme kayıt olmak için aşağıdaki görsele tıklayabilirsiniz.


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});