İnstagram Profiline Kimlerin Baktığını Öğren!!
MotorMoney, son zamanlarda piyasada çoğalan ruble kazanma sitelerinin belkide en güvenilir ve en uzun süredir aktif olanı. Sitede bulunan araçlardan satın alıp gelirinizi arttırabilirsiniz. 
Site, kullanıcılarına birçok farklı yöntemle para kazanma fırsatı sunmakta. Sörf siteleri de bunlardan birisi. Site içerisinde bulunan linkleri ziyaret ederek her bir site başına 0.07 ruble kazanabilirsiniz. Kazandığınız paralarla yeni araçlar alarak daha hızlı bir şekilde ruble kazanabilirsiniz. 
Siteye kayıt olduğunuzda ücretsiz bir şekilde bu araçtan kazanabilirsiniz. Bu araç size günlük 0.08 ruble kazandırır. Bu araç kendisini 4 ayda amorti eder. Bu amorti etme, yani yatırdığınız parayı geri alma süresi araçlara göre değişiklik gösterir. 


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Görselde görmüş olduğunuz araç ise size günde 583 ruble kazandırır. Bu rakam da Türk Lirası olarak yaklaşık 40 lira yapmakta. Bu aracı alırsanız aylık 1200 lira kazanırsınız hem de hiçbir şey yapmadan. Bu arabayı almak için 3362 Lira ödemelisiniz veya oyun içerisinde kazandığınız bakiye ile de alabilirsiniz. Araç kendisini 3 ayda amorti eder ve kalan süre tamamen size kâr olarak döner.


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Yazıda da belirtmiş olduğum gibi oyunda araba almak için para yatırmanıza gerek yok. Dilerseniz sitenin size vermiş olduğu görevleri yaparak da para kazanabilirsiniz. 
Siteye kayıt olmak için tıklayın.