İnstagram Profiline Kimlerin Baktığını Öğren!!
Konut kazanç sitesi yaklaşık 3 aydır aktif bir yatırım oyunu. Oyunda sanal evinizi veya işletmenizi alarak ve bunları kiraya vererek para kazanmaya başlayabilirsiniz. Site içerisindeki işletmeler ve evler belirli bir elektrik enerjisi harcarlar. Bu enerjiyi kontrol etmeli ve bittiğinde bir miktar altın karşılığında geri doldurmalısınız aksi taktirde kira gelirleriniz duracaktır.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Oyun sahipleri bir miktar para elde edip bu paralarla ülkemizde emlak bayiliği açmayı hedefliyorlar. Kullanıcıların yapmış olduğu yatırımları değerlendirip daha sonrasında kullanıcılara paraları katlanmış bir şekilde ödeme yapıyorlar. Ödemelerinizi  20 TL alt limite ulaştığınızda Papara hesabınıza alabilirsiniz.
Site hakkında merak ettiklerinizi site içerisindeki destek ekibine mesaj atarak anlık yanıtlar alabilirsiniz. 
Sitedeki kazanç oranları fazla gelmeyebilir ama uzun vadede güzel rakamlar kazandırabilir. Oyuna ilk kayıt olduğunuzda 35 lira değerindeki evden 1 adet hediye kazanırsınız. Bu ev sayesinde hiç yatırım yapmadan para kazanabilirsiniz. Sitede para çekmeniz için yatırım yapma zorunluluğu bulunmuyor bu yüzden endişelenmeyin.
Site içerisindeki evleri ve fiyatlarını yukarıdaki resimde görebilirsiniz. Sitedeki 1 altın 1 liraya eşittir. Genelde yatırdığınız paranın 2-3 katını sene sonunda geri alıyorsunuz. Siz de hemen kazanmaya başlamak istiyorsanız kayıt olabilirsiniz.

↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓ DEVAMI İÇİN ↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});