İnstagram Profiline Kimlerin Baktığını Öğren!!
Hepimiz neredeyse her gün internetten dosya veya dosyalar indiriyoruz. Bu dosyaları edinebileceğimiz farklı kaynaklar bulunuyor. Bu farklı kaynaklardan bazılarında kullanıcıyı rahatsız eden reklamlar genelde indirme sitelerinde yaşadığımız onemli sıkıntılardan birisi. Şüphesiz ki site sahipleri bazı giderleri için bunu yapmak durumundalar. 
Bazı siteler var ki üye çekmek ve indirme yapılmasını sağlamak için kullanıcıları farklı yöntemlerle çekmeye çalışıyor. Bu yöntemlerden birisi şüphesiz ki para. Kullanıcılar hem site sahibine hem de dosya yükleyen kişiye para kazandırabilir.
Her site sizlerle gelirini paylaşmaz ama bu yazıda sizlerle gelirlerini paylaşan dosya yükleme sitelerini paylaşacağım. Bu siteleri kullanarak yüklediğiniz dosyalar sayesinde para kazanabilirsiniz. Yüklediğiniz dosyanın boyutuna ve indirme sayısına göre kazanç miktarınız değişir.
Bu konuda sadece Turboit sitesini ele alacağım. Çünkü, ülkemiz için en iyi oranlara sahip olarak düşündüğüm site Turboit.
Görmüş olduğunuz gibi 7 farklı tarife bulunuyor. Her tarifeye göre farklı oranlar biçilmiş durumda. Türkiye A grubu tarife içerisinde bulunuyor. Türkiye’den 1.000 adet indirme yapıldığında 7 dolar kazanırsınız. Eğer birisi sizin dosyanız üzerinden premium hesap alırsa, verdiği paranın %40 kadarı size verilir. 

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Yüklediğiniz dosya en az 10 MB olmalıdır. Aksi taktirde kazanç sayılmayabilir. 
Ödemelerinizi her hafta aşağıda belirtilen platformlara alabilirsiniz.
– Payza
– Paypal
– Yandex Money
– Qiwi
– WebMoney

↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓ DEVAMI İÇİN ↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Siz de bu sisteme kayıt olmak için tıklayın.

Tıkla ve Üye Ol.