İnstagram Profiline Kimlerin Baktığını Öğren!!

Her geçen gün ülkemiz de dahil olmak üzere farklı kesimlere hitap eden sanal mağazalar açılmakta ve hemen hemen hepsi de büyük ilgi görmekte. Site kurucularının masrafının az olması fiyatları da düşürmekte. Bu yüzden insanlara daha uygun fiyatlarla ürün sunabiliyorlar.

Bugün sizlere anlatacağım taktik sayesinde internetten geçiminizi sağlayabilecek seviyede paralar kazanabilirsiniz. Aslında konu gayet basit ucuza alıp belirli bir kâr oranı ekleyerek satmak. 

↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓ DEVAMI İÇİN ↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Bu iş için internetten aldığınız ürünleri veya kullanmadığınız eşyaları satabilirsiniz. Bunun için en iyi örnek telefonlar. Çünkü insanlar iletişimden mahrum kalmak istemiyorlar bu yüzden de her gün binlerce insan yeni telefon alıyor. Siz de bu fırsatı kullanarak ciddi paralar kazanabilirsiniz.

Eğer gerçekten yapabileceğinizi düşünüyorsanız bir sanal mağaza açabilirsiniz. Mağazada satacağınız ürünler sınırsız tabi ki ama örnek olarak, oyuncu ekipmanları ve ufak teknolojik ürünler satabilirsiniz.

Mağazamıza isim seçerken dikkatli olmanız gerek. Site isimleri müşterilere güven verici olmalıdır, çünkü sizi temsil edecek olan sitenizin ismidir. Profesyonel bir isim müşteriye gerekli olan güveni verecektir.

Sanal mağaza kurarken Wix sitesini kullanabilirsiniz. Uygun fiyatlarla sanal mağazanızı kurabilirsiniz. Ne depo ne de dükkan masrafları olmayacağı için fiyatların büyük bir oranı cebinize kâr olarak kalacaktır.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Teknoloji bu kadar gelişmişken insanlar evinden ayrılmadan alışveriş yapma fırsatını kaçırmak istemiyor. Gitti Gidiyor ve Letgo gibi sitelerin ülkemizde tercih edilmesinin bir sebebi de bu. Siz de bu fırsatı kaçırmayın derim. Arkadaşlarınız ile oluşturacağınız küçük bir çalışma grubu sayesinde sitenizde farklı görevlerde çalışarak sitenizi büyütebilir ve kullanıcılara daha hızlı destek verebilirsiniz.