İnstagram Profiline Kimlerin Baktığını Öğren!!
Bugün sizlerle Turkcell hattında nasıl bedava internet yapılır onu anlatacağım. Yapacaklarınız gayet basit şeyler. Bunları yaparak dakikalar içerisinde bedava internetinize kavuşabilirsiniz. Hemen ilk yöntemimize geçelim.


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

– Turkcell BİP Bedava İnternet (2 GB)

İlk olarak Turkcell’in çıkarmış olduğu BİP uygulamasını indirmeniz gerekiyor. Sonrasında arkadaşlarınızla en az 2-3 kişilik bir grup kurmanız gerekiyor. Grup içerisinde maksimum 250 mesaj yazdığınızda 2 GB ücretsiz internetiniz hattınıza tamamlanacaktır.
– Bip Kim 1 GB İster Kanalı

BİP uygulamasında kim 1 GB ister kanalını takip edip 15 soruya doğru cevap verirseniz her hafta 1 GB bedava internet kazanırsınız. Eğer soruları doğru cevaplayamazsanız ertesi gün tekrar deneyebilirsiniz. Soruların doğru cevapları internette bulunabilir. Bu sayede takılmadan bedava internetinize kavuşabilirsiniz.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓ DEVAMI İÇİN ↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓
– Turkcell İnternet Sitesine Giriş Yaparak İnternet Kazanma

Öncelikle Turkcell’in internet sayfasına giriş yapın. 
Daha sonra sağ üst koşede bulunan giriş kısmında hızlı girişi kullanarak giriş yapmanız gerekiyor. Hızlı giriş yaptıktan sonra hattınıza 500 MB tanımlanacaktır. 
– Turkcell Salla Kazan Bedava İnternet Kazanma

Turkcell Salla Kazan mobil uygulamasını kullanarak bedava internet kazanabilirsiniz. Her hafta şansınıza göre bol bol bedava internet kazanırsınız.