İnstagram Profiline Kimlerin Baktığını Öğren!!


İnternet Üzerinden Para Kazanma Yöntemleri | Sanal Otel Oluşturun Ve Ruble Kazanmaya Başlayın

Sistem henüz 1 gün önce açıldı. Fırsat varken 15-20 liralık bir yatırım yaparak bu paranızı 40 günde amorti edebilir ve daha sonrasındaki günleri kazanca dönüştürebilirsiniz. Site Payeer kullandığı için ödeme işlemlerini anlık olarak gerçekleştiriyor. Sisteme Payeer üzerinden yatırdığınız paralar da anında hesabınıza aktırılıyor. Böylece yeni otel alarak kazancınızı arttırabilirsiniz. Payeer nedir diye merak ediyorsanız tıklayın.
Payeer Nedir?
Sistem size kayıt olduğunuzda 50 ruble veriyor. Bu parayı çekemezsiniz ama ilk otel olan 3 yıldızlı otelden alarak günde 1.25 Ruble kazanabilirsiniz. İsterseniz yatırım yapmadan da kazanabilirsiniz. Ama 300 ruble yani yaklaşık 20 liralık yatırım yaparak günde 8 ruble kazanabilirsiniz. Paralarınızı 40 günden az bir sürede amorti edebilir daha sonrasında yeni oteller alarak gelirinizi daha da arttırabilirsiniz veya paranızı her günün sonunda hesabınıza çekebilirsiniz.
Sitede 4 farklı otel bulunmakta. Oyunun size vermiş olduğu hediye 50 Ruble ile 3 yıldızlı oteli alarak kazanmaya başlayabilirsiniz. Otellerin size ne kadar kazandıracağı altlarında yazıyor. Otel seviyesi arttıkça kendini amorti etme süresi de azalıyor. En sondaki 5 yıldızlı oteli alarak her gün 105 ruble kazanabilirsiniz. Bu da 7 lira yapmakta. Gayet güzel bir rakam ve kendisini kısa bir sürede amorti etmesi de bunun güzel tarafı.
Site içersinde bulunan bonus bölümü sayesinde günlük ve saatlik bonuslarınızı alabilirsiniz. Eğer bir YouTube kanalınız varsa site ile ilgili video çekerek 30 ruble kazanabilirsiniz. 
Ödeme talebinde bulunmadan önce site içerisindeki ayarlar bölümünden cüzdan numaralarınızı ve ödeme şifresini girmek zorundasınız. Ödeme şifresi, hesabınızın ele geçirilmesi durumuna karşı alınmış bir önlemdir. Normal şifreniz ile ödeme şifresini aynı yapmayın.


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓ DEVAMI İÇİN ↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓
Resimde gördüğünüz ödeme sistemlerine paranızı aktarabilirsiniz. Siz de kazanmak istiyorsanız aşağıdaki kayıt ol görseline basarak kazanmaya başlayabilirsiniz.
Not: Paranızı çekebilmek için 50 rublelik bir yatırım yapmanız gerekmekte. Yani yaklaşık 3 tl ama bu parayı birkaç hafta içerisinde amorti edip paranızın katlarını kazanabilirsiniz.