İnstagram Profiline Kimlerin Baktığını Öğren!!
Sizlere tanıtacağım Tropical Birds sitesi sayesinde 2 liralık bir yatırım ile para kazanmaya başlayabilirsiniz. Oyun içersinde aktif üye olmazsanız paranızı çekemezsiniz ve site içerisinde diğer oyuncularla konuşamazsınız. 
Oyun içerisindeki kuşlar size yumurta üretir ve onları satarak kazanabilirsiniz. Oyuna ilk kayıt oluşunuzda aşağıdaki görselde bulunan ve 3000 gümüş değerindeki kuşu hediye olarak kazanırsınız. Beyaz kuş size dakikada 2 yumurta verir ve 100 yumurta 1 gümüş değerinde 
Beyaz kuş size dakikada 2 yumurta verir ve 100 yumurta 1 gümüş değerinde. Kazancınızı bu oran üzerinden hesaplayabilirsiniz.


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Oyun içerisinde bulunan bonus sistemi sayesinde saatlik ve günlük bonus kazanabilirsiniz. Eğer bir YouTube kanalınız varsa ve bu site hakkında video çekerseniz 5000 oyun bakiyesi kazanabilirsiniz. Bu da 50 ruble değerinde. 
Yine oyun içerisinde bulunan sörf alanı sayesinde belirli siteleri birkaç saniye ziyaret ederek para kazanabilir ve yeni kuşlar alabilirsiniz.
Ödemelerinizi Payeer dahil olmak üzere birçok platformdan yapabilir ve alabilirsiniz. Siz de kazanmaya başlamak istiyorsanız hemen kayıt olun!


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});