İnstagram Profiline Kimlerin Baktığını Öğren!!
Bugün sizlere anlatacağım site sayesinde bir miktar para yatırdıktan sonra sadece bekleyerek para kazanabilirsiniz. Siz hiçbir şey yapmadan paralar hesabınızda birikir ve sonrasında kolayca paranızı çekebilirsiniz. 
Kazanç konusunda kısa bir hesap yapalım. Siteye 30 ruble yani yaklaşık 2 lira yatırırsanız her gün 0.72 ruble kazanırsınız. Paranızı 40-45 gün gibi bir sürede amorti edebilirsiniz. Dilerseniz site sayesinde kazandığınız paralarla kazma gücünüzü yükseltebilir ve daha fazla kazanabilirsiniz. 
Siteye nasıl para yatırabilirim?
Siteye Payeer ve Perfect Money gibi ödeme sistemlerini kullanarak para aktarabilirsiniz. Payeer sitesine bakiyelerinizi İninal ve Papara Kart kullanarak aktarabilirsiniz. Bu tarz sistemler MasterCard altyapısı kullandığı içinde tüm Dünya’da kullanılabilir.
Ödemeleri Nasıl Alabilirim?
Ödemeleri Payeer ve Perfect Money sitesine alabilirsiniz. Ödemeleriniz saniyeler içerisinde otomatik olarak yapılır. Minimum ödeme limiti bulunmuyor. Ödemeler yapılırken Payeer sitesi 0.02 ruble 0.10 ruble arası bir komisyon kesiyor. Bu da dert edilecek bir oran değil.