İnstagram Profiline Kimlerin Baktığını Öğren!!
Bugünkü anlatacağım sistem sayesinde yaptırdığınız paranın %50 daha fazlasını 3 saat sonrasında hesabınızda bulacaksınız. 
Site henüz yeni sayılır. Bu yüzden ödemelerinizde sıkıntı yaşayacağınızı düşünüyorsanız yatıracağınız parayı parçalara ayırın. Yani 50 ruble yatıracaksınız bunu 5 kere 10 ruble şeklinde yapmanız sizin için daha iyi olacaktır. Böylece site ödeme yapmaz veya geç yapar ise kayıp oranınız düşer. Bu tür Rus siteleri son zamanda artış gösterdi. Hangisi tuzak hangisi güvenilir bunu ayırt etmek çok zor. 
Bu siteden daha önce ödeme alanlar var o kanıtları altta görebilirsiniz.
  
Gördüğünüz gibi yatırılan paranın %50 fazlası geri ödenmiştir. Yatırılan 10 ruble size 15 ruble olarak dönecektir. 
Diğer bir ödeme kanıtı. Bu da payeer hesabına ödemenin yapıldığının kanıtı. Payeer nedir anlatacağım. 
Şimdi sisteme nasıl para yatırılır kısmını anlatalım. 
1- Payeer sistemine kayıt olduktan sonra, Payeer hesap numaranızı kopyalayın. Bu P111111 şeklinde olacaktır. Sonrasında resimde gösterdiğim kısma bu hesap numaranızı yapıştırın. Sonrasında yan taraftaki butona basın. 
2- Butona bastıktan sonra sizi böyle bir kısma yönlendirecek. 
O boşluğa yatırmak istediğiniz miktarı yazın. Tabi bunları yaparken Payeer hesabınızda ruble bulunmalı. Bunu Golden Tea benzeri sitelerden kazanabilirsiniz. Veya kart ile 1-2 liralık ruble alabilirsiniz. 
Bir lira yaklaşık 15 ruble yapmakta. Bunun için İninal kartınız ya da Papara benzeri Mastercard alt yapısı kullanan herhangi bir kartınız varsa kolayca ruble alabilirsiniz. Paranız saniyeler içerisinde Payeer hesabınıza aktarılacaktır. 
Payeer Nedir? 
Payeer, İninal veya Papara benzeri bir ödeme sistemi. Bunların yabancı dildeki hali gibi düşünebilirsiniz. Yıllardır açık olan ve ödemeleri sorunsuz yapan bir sistem. Kazandığınız paraları ön ödemeli olmayan ve MasterCard ya da Visa alt yapısı kullanan herhangi bir kartınıza alabilirsiniz. 
Sisteme üye olmak için tıklayın.