İnstagram Profiline Kimlerin Baktığını Öğren!!
Rublelerinizi Katlayın | Egyptos.Biz

Son zamanlarda ruble katlama sitelerini duymuşsunuzdur. Bu sistem de paranızı katlamakta ama diğer sitelerin vaat edip de ödemediği oranlar gibi değil. Daha düşük oranlar ve daha uzun süre fakat garanti bir sistem diyebiliriz.


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Siteye kayıt olduğunuzda 100 altın hediye olarak veriliyor. Bu da 1 ruble değerinde. Bu parayı kervanlar sayesinde ticarete gönderirsiniz ve belirli bir süre sonra geri geldiklerinde size kum getirirler. Kumlar oyundaki çekebileceğimiz bakiyeyi temsil ediyor ve 100 kum 1 ruble değerinde.

↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓ DEVAMI İÇİN ↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓

Oyun içerisinde bulunan günlük bonus sistemi sayesinde her gün bir miktar altın kazanırsınız. Bu yüzden yatırım yapmasanız bile kazanırsınız ama bu oran çok düşük kalır. Bir miktar yatırım yaptıktan sonra güzel kazançlar elde etmeye başlarsınız. Sörf siteleri kısmındaki adresleri ziyaret ederek bedava kum kazanabilirsiniz.

Sitedeki altınlarınız ile birlikte kervanlarınızı bir şehre ürün satmaya gönderirsiniz. Bu kervan çark sistemi sayesinde seçilen bir şehre bir ürün ticareti yapmaya gider ve geri geldiğinde size bir miktar kum ve yolladığınız altın miktarını geri getitir. Böylece altınlarınız kaybolmaz ve tekrar tekrar kervan yollayabilirsiniz.
Siz de paralarınızı katlayıp kazanmak istiyorsanız. Aşağıdaki görsele basarak kayıt olabilirsiniz. 


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});