İnstagram Profiline Kimlerin Baktığını Öğren!!


Kapitalof İle Ruble Kazanın
Kapitalof sitesi sayesinde ufak yatırımlar yaparak güzel paralar kazanabilirsiniz. Sistem sizin paranızı işleyerek yaklaşık 2 ay sonra amorti eder. O süreden sonraki kazançlarınız tamamen sizin yararınızadır. 
Ödemeler Payeer sistemine yapılmaktadır. Yakında Payeer sistemini tanıtan bir yazı yazmayı planlıyorum. Çünkü yakın zamanda paylaşmış olduğum sistemlerin hepsi Payeer sistemini kullanmaktalar. Payeer sitelere entegre olarak anlık para transferi yapılmasını sağlıyor. Bu yüzden site kurucuları Payeer sistemini tercih ediyorlar.
Sitede hesabınızı bir kazım aleti olarak düşünebilirsiniz. Bu aleti geliştirerek daha çok kazanmaya başlarsınız. Her ay düzenlenen yarışmalar sayesinde bakiye kazanabilirsiniz. İsterseniz bu parayı çekebilirsiniz. İsterseniz de kazım gücünüzü yükselterek daha çok kazanabilirsiniz. 
İstatistiklerinizi özel ofis bölümünden takip edebilirsiniz. Al onu butonuna basarak ürettiğiniz rubleleri bakiyenize aktarabilir. Daha sonrasında paranızı çekebilir veya kazım gücünüzü arttırabilirsiniz.
Blogumda yazmış olduğum diğer sitelerden kazandığınız Payeer bakiyelerinizi bu siteye yatırarak kazancınızı sürekli bir şekilde katlayabilirsiniz. Bir süre sonra hiçbir şey yapmadan güzel paralar kazanacak duruma gelebilirsiniz.