İnstagram Profiline Kimlerin Baktığını Öğren!!

File Army İle Resim Yükleyerek Bitcoin – Dolar Kazanmak


File Army, Instagram benzeri bir fotoğraf paylaşma platformu. Ama Instagram gibi bize para kaybettirmiyor daha da bize para kazandırıyor. Yapmanız gereken tek şey siteye fotoğraflar yüklemek. Fotoğraflar size ait veya özgün içerikler olmak zorunda değil tabi ama kendi çektiğiniz güzel fotoğrafları paylaşarak beğeni ve takipçi kazanarak daha fazla para kazanabilirsiniz.

Taktik vermek gerekirse, sitede kadın resimleri veya doğa manzaraları paylaşırsanız beğenileriniz daha yüksek olacaktır. Link servisleri ile uğraşmak yerine bu platformda paylaşımda bulunarak gelir elde etmek daha kolay olacaktır. Sınıfınızdaki arkadaşlarınızla birbirinizi takip ederek ve fotoğraflarını beğenerek para kazanabilirsiniz.

Kaç beğeniye ve kaç görüntülenmeye ne kadar para alacağınız aşağıdaki resimde yazılıdır.

↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓ DEVAMI İÇİN ↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓

İstatistikler ve rütbeler resimde gördüğünüz gibi. Ne kadar çok farklı kişi takip edilirseniz ve beğeni alırsanız rütbeniz artar ve daha çok kazanırsınız.

Ödemelerinizi BitcoinWallet.com kullanıcı adınıza alabilirsiniz. Minimum ödeme limiti bulunmuyor. İstediğiniz miktarda parayı anında çekebilirsiniz. Benim profil adresimi takip edip fotoğrafları beğenirseniz ben de sizin fotoğraflarınızı beğenirim. Böylece iki taraf da para kazanmış olur.

Yoruma kullanıcı adlarınızı girerek etkileşimi arttırabilirsiniz.

https://file.army/iguanabey