İnstagram Profiline Kimlerin Baktığını Öğren!!


Dogecoin Kaç Lira ?

Dogecoin an itibariyle 0.04 Türk Lirasına tekabül etmekte. Hesaplamalarınızı bu kur üzerinden yapabilirsiniz. Dogecoin’in fiyatının düşük olması sebebi ile şuanda çok rahat dogecoin kazanabilirsiniz. İlerleyen günlerde Dogecoin değerlendiğinde iyi ki bu işi yapmışım diyebilirsiniz. 

Dogecoin Nedir ?

Dogecoin, Bitcoin’den sonra bir grup arkadaş tarafından şaka olarak tasarlanmış bir coin türüdür. Ancak sosyal medya sitelerinde çok büyük bir ilgi görmüş ve en çok işlem yapılan coin türü olmuştur. 
Bugün sizlere tanıtacağım siteler sayesinde Dogecoin kazanabileceksiniz. Hem de çok kolay bir şekilde.
Dogecoin kazanabileceğiniz siteleri vermeye başlayalım. 

Shibe.Win

Bu sitede bekleme süresi bulunmuyor. Yani sürekli olarak Dogecoin toplayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken FaucetHub sitesinde kayıtlı olan Dogecoin cüzdan adresini girerek toplamak. FaucetHub nedir merak ediyorsanız yazının en altındaki FaucetHub nedir yazısına tıklayınız. 

FreeDogeco

Bu sitede birer saat aralıklarla Dogecoin’lerinizi toplayabilir ve 100 Dogecoin alt limitine ulaştığınızda siteye eklemiş olduğunuz cüzdan adresinize Dogecoin’leriniz gönderilir. Ödemeler her hafta düzenli olarak yapılmaktadır. 
Resimde de görmüş olduğunuz gibi sitede kazanabileceğiniz miktarlar bunlardır. Tabi bu durum Dogecoin’in fiyat değişimi ile birlikte değişikliğe uğrayabilir.

MoonDogecoin

Bu sitede her 5 dakikada bir toplama yapabilirsiniz ama siz toplamasanız bile Dogecoin’leriniz birikir. Bu Dogecoin’lerinizi herhangi bir zaman girerek toplayabilir ve hesabınıza aktarabilirsiniz. 
Bu siteden ödeme alabilmek için öncelikle CoinPot sitesine kayıt olmanız gereklidir. CoinPot sitesine kayıt olurken kullandığınız mail adresiniz ile MoonDogecoin sitesine giriş yapabilirsiniz.