İnstagram Profiline Kimlerin Baktığını Öğren!!
Bugünkü anlatacağım taktik sayesinde Instagram sayesinde güzel paralar kazanabilirsiniz. Bunun için Instagram uygulamasında insanların dikkatini çekeceğini düşündüğünüz güzel bir sayfa açmakla işe başlayabilirsiniz.
Bu sayfada komik videolar, mizahi içerikler paylaşabilirsiniz. Günde en az 5-6 gönderi paylaşın ki insanlar sizin takip edilmeye değer bir sayfa olduğunuzu düşünsünler. 
Sayfanızın daha büyük kitleler tarafından takip edilmesini sağlamak için Instagram takipçi satın alabilirsiniz. Bunun için bir önceki konumuzda  sizler için uygun bir site tanıtmıştık. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak bu konumuza ulaşabilirsiniz.

Instagram Takipçi Kazanmak

Bu sitede uygun fiyatlarla takipçi sayınızı yükseltebilirsiniz. Üstelik ücret ödemeseniz bile her gün 50 kredilik takipçi kazanabilirsiniz. 

Şimdi gelelim nasıl para kazanacağımıza. Aslında bunun için çok farklı yöntemler var;
– İçeriğinizin altına paylaştığınız gönderi ile ilgili bir bağlantı adresini link kısaltma servislerini kullanarak kısaltabilir ve para kazanabilirsiniz.

Bu konuyla ilgili paylaştığım yazımı okuyabilirsin:
– Takipçi sayınız yüksek olursa zaten size reklam teklifleri gelmeye başlayacaktır. Sayfaya reklam alabileceğinizi belirtmek için biyografi kısmında bununla ilgili kısa bir yazı yazabilirsiniz, veya Instagram hesabı olan işletmelere kendiniz teklifte bulunabilirsiniz. Her zaman iş ayağınıza gelmeyebilir. 
– Diğer bir yöntem ise sayfayı belirli bir takipçi sayısına ulaştırdıktan sonra o sayfayı satmaktır. Bu yöntemle çok ciddi paralar kazanabilirsiniz.