Bitcoin’in yıl başından beri değeri %1400 e yakın bir oranda artmış durumda ve hâlâ artmaya devam etmekte. Bazı yorumcular bu çılgınlığın eninde sonunda sona ereceğini ve Bitcoin’in çok yüksek değerler kaybedeceğini savunuyorlar.

Aslında ben de bu yoruma katılıyorum, çünkü Bitcoin’le yeni tanışan yatırımcılar çılgınlar gibi yatırımlarına devam ediyorlar. Haksız da sayılmazlar sonuçta Bitcoin  uzun süredir kazandırmaya devam ediyor.
Bitcoin yükselmeye devam ederken Altcoin taraflarında da hareketlilik devam ediyor. Mesela Litecoin kendisini katlayarak büyümeye devam ediyor. Kısacası şu anlık neredeyse tüm Coin türleri yatırımcısına kazandırmaya devam ediyor.

Bazı ünlü Coin borsalarının uzmanları tarafından yapılan açıklamalara göre Bitcoin her an popülerliğini yitirebilir ve yatırımcılar diğer coin türlerine daha sıcak bakabilirler.

Tavsiye:  Pendik İkinci El Eşya İlanlar

Son zamanlarda hemen hemen her ülkede “Bitcoin yasallaşması” konusunda tartışmalar sürüyor. Hiçbir taraf ise konuya tam olarak kesin bir gözle bakamıyor. Çünkü Bitcoin çok hızlı yükseldiği gibi çok hızlı bir şekilde düşebilir de.

Son olarak şunu söyleyelim Bitcoin’e tabiki yatırım yapabilirsiniz ve kısa vadede yüksek miktarlar kazanabilirsiniz ani bir düşüş ile de büyük kayıplar verebilirsiniz. İşte bu yüzden anlık olarak Bitcoin değerini takip etmekte fayda var.